2733
2734
عنوان

دخترم3ونیم سالشه قربون زبون شیرینش برم❤

| مشاهده متن کامل بحث + 1112 بازدید | 100 پست
مگه شوهرت سرت داد میزنه؟پسرمنم همسن دخترشماست شوهرم بدون روفرشی بخاد چیزی بخوره میگه مامانم تازه جار ...

خب هر زن وشوهری باهم بحث میکنن مامیریم تو اتاق باهم حرف میزنیم اگر صدایی یکیمون رفت بالا میاد نصیحت 😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای وای چرا😂 دخترت زبون درازه😙

اره ماشاالله ولی کامل به حرف نیوفتاده حروف رو کامل نمیتونه ادا کنه تو فکرشم ببرم گفتار درمانی 

مثلا رر   رو ی تلفظ میکنه خ رو ق ف رو س و ت رو د و کلی اینجوری شیرین زبونب که عاشقشم مثلا افتاد رو میگه اِستاد 

دختر رو میگه دُقدَی 

دخترم همه زندگیمه
2731
2738
خب هر زن وشوهری باهم بحث میکنن مامیریم تو اتاق باهم حرف میزنیم اگر صدایی یکیمون رفت بالا میاد نصیحت ...

عزیزممممم حالا من نمیزارم اصلا بفهمه چون زودی میره به مربی مهدش میگه بعد بحثم بکنیم گوشیمو میدم دستش میزارمش تواتاقش

اگه مخالفی ریپلایی نکن حوصله دعوا ندارم 🖐🏼باتشکر😁                  
ایجونم افرین بهش❤

ماشالله خیلی دختر باهوشی میگه ما خانواده ایم بابا جون مامان جون منم دخترشونم یک نی نی ام میخایم بخیریم...‌

یک موقعی لفظی با شوهرم بحث میشه میگه مامان جوون ولش کن بذار بره سر کار جوابشو نده راحت میشیم بذار بره

خوشگلا کی میدونه نی نی یار 5 چه ساعتی آنلاین میشه؟

خدایا بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم، بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم، بابت لحظات شادی که به یاد تو نبودم،بابت هر گره ای که به دست تو باز شد و من به شانس نسبت دادم،بابت هر گره ای که به دستم کور شد و من تو را مقصر دانستم،مـــرا ببـــخـش ….کمک کن تا بفهمم تو، کنار منی، نه روبروی من!
منم بچه ام دختر یکسالشه اینقد دلم ازش گرفته می دونم بچه استا اما خب دله دیگه...دخترم بغل غریبه ها بغ ...

چرا عزیزم؟؟؟ولی هنوز یکسالشه بچه های این سنی معمولا از خونه بدشون میاد همش دوستدارن برن جاهای مختلف بااینکه هنوز فسقل هستن

2706