2733
2734

سلام..دخترم گاهی وقتا با پدرش خلوت میکنه دوتایی میشنن باهم صحبت میکنن ،شوهرم میگه دخترمون بهم میگه بابا هیچ وقت مامانمو اذیت نکن سرش داد نزن وگرنه خیلی ازدست ناراحت میشم😍

یا مثلا وقتی میبینه من تنهایی خوابیدم میره درگوش باباش میگه بالشتتو بیار پیش مامانی بخواب مامانمو دوست داشته باش ..بخدا ارزو میکنم بچه دومم هم دخمل باشه❤

ای جونم

خدا حفظش کنه

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

آخه چه بافهم و کمالات⁦⁦❤️⁩

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟                                  +شاش😅😅😐😐   من یه دخترم از جنس خرداد، مغرور و شیطون ‌..از اونایی که تیپ دخترونه و خاص میزنن عطر تلخ و مردونه دوس دارن..                 ۹۹/۹/۱۰میبینمتون(فان)😅🤪🤭

نفسن این‌ دخیا😍😍😍

اسی تو دعوا هم میکنی دخترتو؟

من گاهی پیش‌میاد دعواش میکنم‌حس میکنم‌از چشش‌میفتم😣

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌
2706