2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اهان....خب‌ عشق منم شد🤣🤣🤣🤣حالا دو تا هووو داری🤣🤣🤣

بابا میگم من ازش حاملم اسمم انتخاب کردیم میخوایم بزاریم چیلو😆به باباش بیاد.

بکشید بیرون

میبینمت  دل میشه پرپر؛این چه حسیه آی دلبر؟😜باتوآرومه دلم؛   آرومه دلم؛تویی قانون دلم؛به تو محکومه دلم.دلبررررررررررررررر 💜میبری هوش وحواس از سر😛😍(بعضی ازدوستان لطفا نخودآش نباشید:ممنون 😆)
اره بابا شک نکن

دهنت سرویس‌یذره شک‌داشتم برطرف شد😂

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌
2728
قیافش خیلی داغونه ک🤣

چمیدونم اون موقع ازش خوشم‌میومد🤣🤣

باز صد رحمت به اون..

نمیدونم چرا یه مدت از نصرالله رادش خوشم میومد😶😶😶😶😶.۱۶ سالم بود..

درست میشه دایی  

اون پسره بود تو فیلم لاتاری من اونوووو

اسمشو یادم نی

بهرام رادانم دوست

خدا هم جدیدا یاد گرفته سین میکنه جواب نمیده😐/           The one who loves you, says it once and proves it ten times!                         کسی که دوستت داره ۱ بار بهت میگه 
چمیدونم اون موقع ازش خوشم‌میومد🤣🤣 باز صد رحمت به اون.. نمیدونم چرا یه مدت از نصرالله رادش خوشم م ...

کلا داغون پسندی😅😅😅

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
اون پسره بود تو فیلم لاتاری من اونوووو اسمشو یادم نی بهرام رادانم دوست

ساعد 

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2738
بابا میگم من ازش حاملم اسمم انتخاب کردیم میخوایم بزاریم چیلو😆به باباش بیاد. بکشید بیرون

باشه باشه .👌👌...مال خودت😁 من کشیدم کنار🤣🤣🤣حرص نخور بلا ملا سر بچتون بیاد.‌‌

درست میشه دایی  
بابا میگم من ازش حاملم اسمم انتخاب کردیم میخوایم بزاریم چیلو😆به باباش بیاد. بکشید بیرون

آقا چن نفر ازين حامله بودن😂

يه كلبه ي كوچيك چوبي هواي آفتابي و من و تو 😍😍😍😍🌳🌿🍀☘💐🌺🌻🌸
2706