2737
2734
عنوان

خانما بیاید

29 بازدید | 4 پست

دوستان میشه راهنماییم کنید 

من سال 95دانشگاه رفتم ترم دوم بخاطر غرغرای شوهر که همراهم نبود کنار گزاشتم حالا دوباره هوایی شدم که برم کاراشو درست کنم دوباره ادامه بدم  یکی از کارامم تغییر رشته اس قبلا مدیریت بازرگانی خوندم  بنظرتون چکار کنم با توجه به اینکه دوتا بچه دارم درسم بخاطر مدرکشه چون بعید میدونم همسر با کار موافقت کنه خودم موندم و اینکه میخوام اگه تصمیم گرفتم برم بعدش برم مرحله دوم صحبت کردن با همسر که عایا اجازه میده یا نه  از تو خونه نشستن خسته شدم هرچند اگه ادامه بدم میرم با استادا صحبت میکنم که بیشتر تو خونه درس بخونم و امتحانا رو میرم  حداقل ی کاری برام پیش میاد نه مثل الان مثل مرده متحرکم و به طور فجیعی زندگی روز مره ای دارم از تو خونه بودن متنفرم بیرونم بخوام برم تا همسر راضی بشه دیگه حوصلش نیست الان واقعا نمیدونم چکار کنم

چرا بیخودی واسه خودت جنگ اعصاب راه بندازی وقتی میدونی اجازه نمیده بری سرکار یا حتی ممکنه دانشگاه رفتنت هم با دلخوری و دعوا باشه، بنظرم شما برو کلاسهای ورزشی شنا رانندگی میوه آرایی یا هر چی که علاقه داری واسه روحیه ت هم عالیه با آدمای جدید هم آشنا میشی

آقا نیستم 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا بیخودی واسه خودت جنگ اعصاب راه بندازی وقتی میدونی اجازه نمیده بری سرکار یا حتی ممکنه دانشگاه رفت ...

نه با دعوا که نمیخوام درست شه سری قبلم با دعوا رفتم دانشگاه نصفه نیمه ول کردم  

2731