2737
2734

سلام نازنینا من یه خاستگار  دارم که خیییلیم دوسم داره 

خییییلییی مهربون و خوش اخلاق و متین و باشخصیت 

یعنی هرچی از خوبیش بگم کم‌گفتم خدایی 

تنها مشکلش اینه پدرش فوت شده خودش تک فرزنده 

مادرشم کارمنده باید طبقه بالا خونشون من زندگی کنم که مادرشم تنها نباشه .مامانشم که خانوم خیلییی با شخصیت و خوبیه از نظر مالیم سطحشون عادی رو به بالاس یعنی هرچی زمین و خونه دارن واسه همین  یدونه پسره دوتا دیگه خونه دارن که یکیش تو یه شهر دیگست که با شهر ما ۱ ساعت فاصلس یکی دیگشم تو روستاس تابستونا میرن یه ماه اونجا حالت باغ داره 

بنظرتون چیکار کنم منم خودم یدونه دخترم ،منم پدرم فوت شده جفتمون  پدر نداریم 

کاربرررر قدیمیییم باز ترکوندن منوووووو😡😡😡😡

من باشم قبول می کنم

آ قای خوب و عزیزم عمر و عزتت زیاد    الهی بدی و ذلت سر دشمنت بیاد                                    قدرت واقعی یک مرد میزان  خنده  زنی هست که کنارش زندگی می کند                                                                                

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا پدراتونو بیامرزه اگه آدم خوبی هستن چرا که نه قبول کن منم ۵ سال خونه پدرشوهرم زندگی کردم راضیم

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
2728

زندگی با یه تک پسر آسون نیست

دخالت مادرشوهرت خیلی زیاد میشه

اولش همه خوبن ، همه خوشبرخورد و با شخصیت وقتی بری زیر یه سقف خیلی چیزا رو متوجه میشی

بنظر شرط بزار. خونه جدا بگیره

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
عالیه برو خوبه همه مادرشوهرابدنیستن تازه خواهرشوهرو جاریم نداری عین دخترش میشی

من میگم نکنه این یدونه پسره مادرش دااااعم زووووم کنه سر زندگی من

زندگی با یه تک پسر آسون نیست دخالت مادرشوهرت خیلی زیاد میشه اولش همه خوبن ، همه خوشبرخورد و با شخص ...

اون تنها شرطش با ازدواج من اینه میگه طبقه بالا مامانم باشیم گناه داره تنها باشه .حتی میگه تو جهیزیه ام نخر 

2738
زندگی با یه تک پسر آسون نیست دخالت مادرشوهرت خیلی زیاد میشه اولش همه خوبن ، همه خوشبرخورد و با شخص ...

آ خه همه مثل هم نمیشند که

منم مورد دیدم تک عروس بودند همیشه که بد نمیشه

آ قای خوب و عزیزم عمر و عزتت زیاد    الهی بدی و ذلت سر دشمنت بیاد                                    قدرت واقعی یک مرد میزان  خنده  زنی هست که کنارش زندگی می کند                                                                                
مورد خوبیه.مبارک باشه.    

مرسی نازنینم حالا که ازدواج نکردیم تو دانشگاه همو دیدیم مادرشم دانجشوعه علاوه بر اینکه کارمنده حالا فعلا تلفنی حرف میزنیم اگر بخاد کاری بشه بعد عید

2706