2737
2734
عنوان

نظرات مختلف راجع به نوار مغز بچه

799 بازدید | 48 پست

کسی از بچش نوار مغزگرفته؟پسرم کمی لرزش داشت در حد یک ثانیه بردم دکتر گفت 99 درصد هیچی نیست ولی برا اطمینان نوار بده دادم گفتن امواج مشکوک داره بردم یه دکتر دیگه که استاد اولی بود گفت امواج مشکوک هست اما چون علایم فیزیکی نیست دارو نمیخواد اصلا هیچ کاری نمیخواد بعضی از ادما نوارشون اینجوریه مشکلی هم ندارن کسی تجربه ای نداره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من وقتی پسرمو میبردم پیش فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان این مورد رو میدیدم بین بیماران و میگفتن دارو لازم نداره

شما بازم مشورت کن با دکترها 

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
2731
2738
تاتی جون نوار اونا هم یعنی امواج مشکوک داشت؟

اره ظاهرا اینطوری بود و دکتر میگفت چون بچه عادیه و علائم بالینی نداره دارو نمیخواد 

اما میگم بازم شما مشورت کن انشالله که هیچ مشکلی نیست 😘

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**

عزیزم ام ار ای با نوار فرق داره ام ار ای بده.‌من خیلی با کودکانی سی پی سرو کار داشتم قبلا یا کودکان دارای تشنج. نینی گلت چند ماهشه اول بگو ؟اگه میشه دور سر الان و تولدشم بگو

خانمها بنده خیلی معتقد و اهل نماز و روزه و خدا هستم. قران و زیارت عاشورا و دعاهای معتبر میخونم و آموزش درس اسلامی دیدم. اگه کسی استخاره و یا دعای باطل سحر و فروش خانه یا ماشین و نماز برای ازدواج و روزه و نماز قضا داشت در خدمتم .تمام دعاهام معتبر و از قران و احادیث و مفاتیحه.دعاهای زبان بند مادر شوهر و خواهر شوهری و قطع رابطه ندارم .ولی دعای رفع گرفتاری و مشکلات دارم
2706