2726

سلام دوستان عزیزم...

عزیزان پدرشوهرم پنج روزه فوت شده.و متاسفانه شوهرم تک فرزنده.راستش من خیلیییییی میترسم بابت مادرشوهرم.از استرس دارم دیوونه میشم.البته ما نزدیک دوسال و نیمه رفتیم یه شهر دیگه.یعنی چی میشه؟

همه عمر برندارم سر از این خمارمستی...که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی.

تو شهر خودشون خواهر برادرم داره؟

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بابای من خیلی سالع فوت شده

مامانم ی شب حاضر نیس بره خونه داداشام بمونه چ برسه براهمیشه نهایتش ی دوطبقع میگیره 

خودشو خونه داره؟یا مستاجره؟

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍

أزاول نبايد زن تك فرزند ميشدي 

اين مشكلاتم داره

بهترين حالتش مياد واحد بالا يا پايينتون

كسيو ك جز شوهرت نداره

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن

اگه مادرش بخواد میتونه بمونه داخل همون خونه وچندوقت پیشش بمونین حالش بهترشد برگردین شهرخودتون.اگرم که پسره معرفت داشته باشه که باید یه خونه کنارمادرش حده اقل بگیره که مامانش تنهانباشه..

میدونم اسم کاربریم جالب نیست ولی مجبورشدم اینو بزارم هرچی اسم میزدم میگف تکراری.حتی اووووف زدم نوشت تکراری..لطفا یکم احترام بزارید توهین نکنید🙏🙏
خوب هر چی بشه مادر بلاخره از فرزندش انتظار داره شما خودتون از بچتون انتظار ندارین😞

درسته ولی من اصلا تحمل زندگی با مادرشوهر ندارم

همه عمر برندارم سر از این خمارمستی...که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی.
2706