2726

من الان حاملم بد ای وی اف کردم ک بچه دارشدم....خاهرشوهرم وقتی حامله بود حتی خونه مانمیومد میگفت من حاملم نمیتونم ینی حتی یکبارم نیومد....وقت زایمانش همش زنگ مامیزد ک من برم خونشون(منوخاهرشوهرم با ی سری از فامیلای درجه دو توی شهردیگ زندگی میکنیم)

بد وقتی ای وی اف کردم نمیومد کارای منوبکنه یا غذایی چیزی بذاره...بااینکه میدونستی من تنهام....بد الانم من سرماخوردم

ب شوهرم گفته برم بچشو عصر نگه دارم....بدشم اینا خیلی حساس اگ بچشون شب بگوزه میگن فلانی چشش کرد فلانی بلش کرد....بد من موندم چطور روشون شده بگن من برم نگه دارم بچشونو انقد ادم پررو اخه😕😕😕😕ینی من درحال مرگم ک باشم ب این فک نمیکنم ک خب فلانی نمیتونه نگه داره بچه رو....ولی خودشون هیچ کاری برامانمیکنن...مثلا ساعت س نصف شب زنگ میزنن بچمون مریضه چیکارکنیم نمیفهمن خودشون باس ببرن دکتر.یاخلهرشوهرم بیرون کار داشته باشه میتونه شوهرم فقط ی روز عصر سه شنبه بیکاره....همون روز زنگ میزنه بیا منوببرفلان کاروبکنم....(اینوبگم ازارو اذیت لفظی منونمیکنه ولی بشدت پرتوقعن خیلییییییی منم خیلی احترامش میذارمو بچشم واقعا دوس دارم ولی بدم میاد از اینکه نمیفهمن درک ندارن

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

البته اینو بگم گ مادرشوهرم خیلی اذیتم میکنه و یبارم بهم گفته ک جای خاهربراذرمادر گیرنمیاد ولی بقیه چیزا گیرمیاد...و خیلییییییی حرفای دیگه گلاباهلم بده ازاول عروسیمون حتی قبلش خیلی خطو نشوم میکشه البته من ب چپمم نیس خخخخ فک کنم بیشتر لجش میگیره حتی بهم گف تاوقتی من هستم توهیچکاره ای تو زندگی پسرم خخخ منم ی دعوای حسابی باهاش کردم و ازخونشون قهرکردم

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸
2728

خودت رو دادی. اون از فامیل خودش توقع داره زن داداشش شماهم باید از فامیل خودت توقع کارو کمک داشته باشی.توقع نداشته باش چون کار کردی برات کارکنه . بعدازینم زیاد کار نکن براش. شوهرتم روزای تعطیلش وقتشو پر کن 

وااای نریا

کامل استراحت کن 

ب شوهرت بگو نمیتونم برم خودتم‌میدونی

میترسم بیماریم سرایت کنه ب بچش

من دوس دارم آدم خوبی باشم متاسفانه زبونم یاری نمیکنه😁...تیکر یکسالگی فندق مامان..مامان جان انشالله بیاد اون روزی که دامادیتو. فارغ التحصیلیتو. موفقیتت تو اون عرصه ای که خودت دوس داری رو ببینیم منو بابایی...خوشگلا یه صلوات مهمونم کنید . بعدش بگید تامنم براتون صلوات بفرستم♥️♥️🥰
خب بگو حالم بده  حالت تهوع دارم ... خودتو دردسر نده واقعا  بارداری و هزار درد والله  ...

بخدا نمیتونم بغل کنم جاب جاکنم بچشم سنگینه 

یه بار بگو نه و خلاص شما دیگران رو نمیتونی تغییر بدی ولی میتونی تعیین کنی با تو چطوری رفتار کنن

بخدا اینا اصلا نمیفهمن من اصلا رو نمیدم هی میگن بیا برا فلان بیا برابیثار

زنگ بزن بگو سرماخوردم بچتم مریض میشه

خواهرشوهرمنم یکیش اینطور بود یه روز اومد خونم تااینکه بهش گفتم چرا هرکاریتو به شوهر من میگی انجام بده برگشت گفت بتوچه داداش خودمه،منم گفتم پاشو از خونه من گمشو بیرون ،گفت اونیکه باید بره تویی نه من ،منم پاشدم گفتم چرا که نه الان میرم که شوهرم نذاشت،بعداون دیگه کاراشو بشوهرم نگفت.گاهی اوقات باید دلو به دریا زد و اتمام حجت کرد  یا ضرب المثل معروف مرگ یه بار شیون یه بار.

وااای نریا کامل استراحت کن  ب شوهرت بگو نمیتونم برم خودتم‌میدونی میترسم بیماریم سرایت کنه ب ...

اره گفتم من سرماخوردم نمیرم البته شوهرم اصلا اجبارم نمیکنه ب کاری.زنگ زد گف اینجوری گفتن چی بگم

2706