2726
عنوان

کسایی که سگ آپارتمانی دارن

79 بازدید | 7 پست

بچه ها میخوام‌سگ بخرم مخارجش خیلی سنگینه؟قیمت واکسناش و ... کلا نگهداریش. بعد روزی ۶ ۷ ساعت تنها باشه اشکال نداره؟ بدتون‌نمیاد جای مدفوع و ادرارشو بشورید؟تو خونه کثیف کاری نمیکنه؟

تا جای کسی قرار نگرفتی قضاوتش نکن که اگر کنی جاش قرار میگیری

گناه داره ۶ ۷ ساعت تنها. 

خانمها بنده خیلی معتقد و اهل نماز و روزه و خدا هستم. قران و زیارت عاشورا و دعاهای معتبر میخونم و آموزش درس اسلامی دیدم. اگه کسی استخاره و یا دعای باطل سحر و فروش خانه یا ماشین و نماز برای ازدواج و روزه و نماز قضا داشت در خدمتم .تمام دعاهام معتبر و از قران و احادیث و مفاتیحه.دعاهای زبان بند مادر شوهر و خواهر شوهری و قطع رابطه ندارم .ولی دعای رفع گرفتاری و مشکلات دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

هم هزینه هاش زیاده

هم دردسر و مسئولیتش 

با توجه به شرایط کاریت سگ اصلا گزینه مناسبی نیست

به اندازه یه بچه ۴ ساله مسئولیت و دردسر داره

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

سگ خیلیییی مسئولیت داره. البته خیلی هم گوگولی و قشنگه ولی واقعا نیاز داره وقت بذاری. و تنهایی اذیت میشه. اگر حیوون خونگی میخوای ولی خیلی هم تو خونه نیستی گربه بگیر من گربه دارم⁦☺️⁩

سگ خیلیییی مسئولیت داره. البته خیلی هم گوگولی و قشنگه ولی واقعا نیاز داره وقت بذاری. و تنهایی اذیت م ...

واااای نه از گربه متنفرم

تا جای کسی قرار نگرفتی قضاوتش نکن که اگر کنی جاش قرار میگیری