2726

من یکی عضو کرد 

کسی نبردم داخل گروه 

فقط یه ربات بود که گفته بود اگه پول به دستم نرسید اسم و فامیل بگید منم اسم و فامیل گفتم الان میترسم 

اما گروه پاک کردم

دنیای قشنگیه 🖤ولی به ماچه 😜😜😜تنها کسی که قلبت را نخواهد شکست همان کسی هست که ان را ساخته است........ ❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نرو تو این گروه ها اصلا!!

پاک کردم یه نفر اد کرده بود فقط اسم داد با فامیل خیلی میترسم

دنیای قشنگیه 🖤ولی به ماچه 😜😜😜تنها کسی که قلبت را نخواهد شکست همان کسی هست که ان را ساخته است........ ❤❤❤
خالیبندیه من حدود 300 نفر ادد کردم ولی ادمینش دیگه جوابمم نداد

تو این گروه پول واریز میکرد

چرا یاد روح‌الله زم افتادم😂

الان از چی میترسی استاتر

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
چرا یاد روح‌الله زم افتادم😂 الان از چی میترسی استاتر

اسم دادم با فامیل

تو این گروه پول واریز میکرد

تو اون گروهم کلی الکی فیش کارت به کارت میفرستاد که پول ریختیم ولی به هیشکی نداده بودن

من با دو سه نفر دیگه شون هم حرف زدم اونام گفتن به اونام نداده

اسم دادم با فامیل

این چیزارو آقایون بهتر میدونن 

به تاپیک بزن 

بگو آقایون بیایید یه سوال دارم 

.اونا حتما بیشتر از دوستانشون شنیدن 

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

مثلا چه سوء استفاده ای؟

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان

بعید می‌دونم چیزی بشه

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان
مثلا چه سوء استفاده ای؟

ترسیده بنده خدا

2706