2737
2734
عنوان

شما بدنتونو با چی شیو میکنید؟😫🤕

6123 بازدید | 122 پست

من قبلا با ژیلت شیو میکردم ولی فرداش تنجه زده بود وفایده ای نداشت

رفتم سراغ نوره نمیدونم اصل بود یا ن ولی بوی بدی داشت و میزاشتم بمونه روی پوست وقتی شروع میکردم ب شستنش موهام فرفری میشد 😐😅و فایده ای نداشت و باید مینشستم یکی یکی فرا رو بادست جدا میکردم😂

رفتم سراغ اپیلاسیون دردش زیاد بود ولی بار اول خیلی خوب شد ولی بار دوم و سوم ک رفتم بعضی موهام زیرپوستی شده هم خیلی زشته هم همش باید منقاش دستم باشه درشون بیارم

یه جاهاییم ک اصلا من نمیبینم ولی زیرپوستیه و نمیتونم درشون بیارم🤕

افتادم ب فکر لیزر میگن برای هر رنگ پوستی یه دستگاه خوبه مثلا برای پوست سبزه دایود 

شما چیکار میکنید براش؟

لیزر چند جلسه جواب میده و چ دستگاهی خوبه؟

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1718135/شوهر-شمام-زیاد-میخوابه

بچه ها خواهشا گزارش بزنید خیر ببینین 

ببخشید استارتر کارم گیره

خدا جونم دامن تمام منتظرا رو سبز کن... الهی آمین🌹نمیدونم چرا بیشتر اونایی که تحصیلات ندارن دارن خودشونو میکشن که ثابت کنن شعور ربطی به تحصیلات نداره...البته نه اینکه خودم اعتقاد داشته باشم این دوتا به بهم ربط داره ولی اون همه اصرار دلیلش از شعور نداشتنم بدتره...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تنجه چیه😐

" مثلا با ذوق براش حرف بزنی و هی حرف بزنی و اوج بگیری بد ببینی چشایع نازش خمارع و پلک نمیزنه ! هی دستاتو تکون بدی و یهو دستاتو بگیره و بکشونتت تو بغلش و موهاتو بزنه کنارتو آروم تو گوشت زمزمه کنه : آخه تو چقد قشنگی دلبر همونجا همون لحظه باید براش مرد🙈♥️💍من بهتون میگم تعداد مژه‌های پایین سمت چپش ۵۸ تاست، بعد شما میپرسی عاشقشی؟؟
2728

همون تیغ و ژیلت خودمون😅

ژاپن حدود11دقیقه 🕑 از آمریکا اختلاف اقتصادی داره.یعنی اگه 11دقیقه برق توآمریکا قطع بشه ژاپن بهش میرسه🏃‍🏃‍.اونوقت توایران برق میره 2ساعت بعد میاد.همه یه صدامیگن📣:الهم صل علی محمدوآل محمد

با تیشه

میبینمت  دل میشه پرپر؛این چه حسیه آی دلبر؟😜باتوآرومه دلم؛   آرومه دلم؛تویی قانون دلم؛به تو محکومه دلم.دلبررررررررررررررر 💜میبری هوش وحواس از سر😛😍(بعضی ازدوستان لطفا نخودآش نباشید:ممنون 😆)
2738
میشه برای تاپیکای من گزارش بزنید مرسی با اجازه استارتر

اگ همه رو بزنیم ک میترکی

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍

قربون ژیلت برم ☺

" مثلا با ذوق براش حرف بزنی و هی حرف بزنی و اوج بگیری بد ببینی چشایع نازش خمارع و پلک نمیزنه ! هی دستاتو تکون بدی و یهو دستاتو بگیره و بکشونتت تو بغلش و موهاتو بزنه کنارتو آروم تو گوشت زمزمه کنه : آخه تو چقد قشنگی دلبر همونجا همون لحظه باید براش مرد🙈♥️💍من بهتون میگم تعداد مژه‌های پایین سمت چپش ۵۸ تاست، بعد شما میپرسی عاشقشی؟؟
2706