پوم پوم. اسمش. میخای چی درست کنی؟ 

خاهشا افراد بالای سی سال بیاین تو تاپیکام. چون نظراتتون تاثیرگذاره. کوچولوها برین‌‌ سر درس ومشقتون. ضمناوقتی میگم بالای سی سال 25.26.27. 2829. قبوله انقد هی سوال نکنید منظوراینه زیر بیست سال یاکسایی ک تجربه ندارند نیاین مثلا چهارده پونزده   یااونایی که محض خالی نبودن عریضه روهوا یه چیزی میپرونن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آقا من عاشق بافتنیم

رفتم گفت کاموا ترک ۱۸ تومن من این شکلی شدم😲البته قبلش یه پانچو برا دخترم بافتم هر کاموایی ۱۵ تومن ولی دیگه بعد اون نمیتونستم برا یه شال چار تا کاموا بخرم دونه ۱۸

ایرانی خریدم دونه ۸😁😁

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
2728
الان کاموا حدود هشت تومن شده ،دیگه تو این مملکت نفس هم نمیشه کشید بشین حساب کن ممکنه اصلا صرفه اقتصا ...

اینجا ایرانیش هشته 

ترکش که ۱۸ هست

یعنی یه شال با جنس خوب ببافی هفتاد و خوردی پات درمیاد😑

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
اره نمیصرفه منم عاشق بافتنیم ولی ازش گذشتم زحمت و وقت بافت رو که کنار بذاریم هزینش خیلی بالاست

من نمیتونم ازش بگذرم😥از همون هشت تومنیاش میخرم ولی فقط در حد شال و کلاه و اینا که کاموا کم میبره میبافم،چیزای دیگه خیلی گرون درمیاد

بله پوم پوم از این گردالی هاس میخوام پادری درست کنم

درست نکن من درست کردم اعصابم خردشد  انداختمش دور. پنجاه تومنم کاموا خریده بودم همش نخ هاش درمیاد. پول حروم کنیه. 

خاهشا افراد بالای سی سال بیاین تو تاپیکام. چون نظراتتون تاثیرگذاره. کوچولوها برین‌‌ سر درس ومشقتون. ضمناوقتی میگم بالای سی سال 25.26.27. 2829. قبوله انقد هی سوال نکنید منظوراینه زیر بیست سال یاکسایی ک تجربه ندارند نیاین مثلا چهارده پونزده   یااونایی که محض خالی نبودن عریضه روهوا یه چیزی میپرونن