2726
عنوان

کرم دست ساز😢

282 بازدید | 18 پست

بچه ها من ی خانمی از دبی برام کرم دست ساز اورد تظمینی چهار شبه میزنم امروز صب ی چنتا جوش ریز زدم شماها تا حالا استفاده کردین ممکنه بعدش خوب بشه واثرشو بزاره کرم؟

وقتی جوش زدی فک نمیکنی که حساسیت داره پوستت نشون میده؟حالا چرا از دبی

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وقتی جوش زدی فک نمیکنی که حساسیت داره پوستت نشون میده؟حالا چرا از دبی

پوستم تا حالا حساسیت نداشته ب کرم الان از این زدم سفید شدم ولی چنتا جوش خیلی ریز زدم بدبختی اینه تعریفشو کردم بقیه هم خریدن جواب اقوامو چجوری بدم😢

پوستم تا حالا حساسیت نداشته ب کرم الان از این زدم سفید شدم ولی چنتا جوش خیلی ریز زدم بدبختی اینه تعر ...

😆😆😆حالا بهشون بگو اول رو بازوشون بمالن اگه حساسیت نداشتن استفاده کنن.خودتم اگه دیدی داره بدتر میشه دیگه نزن

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه
پوستم تمیزه فقط میخواستم یکم روشنتر بشه😐

من یه دوره از کرم هایی که دکتر پوست میده استفاده کردم عالین . شما هم میتونی از دکتر پوست کرم بخری مطمئنتره 

خداجونم مرسی همیشه هرچی خواستم بهترینشو بهم دادی   
😆😆😆حالا بهشون بگو اول رو بازوشون بمالن اگه حساسیت نداشتن استفاده کنن.خودتم اگه دیدی داره بدتر میش ...

پولشونو چجوری پس بدم یکی دوتا ک نیس😕البته هنوز کسی اعتراضی نکرده😂

من یه دوره از کرم هایی که دکتر پوست میده استفاده کردم عالین . شما هم میتونی از دکتر پوست کرم بخری مط ...

اره میدونم من خودم کلی جوش داشتم ک دکتر رفتم پوستم عالی شد دیگم هیچوقت جوش نزدم فک کنم چون پوستم چربه از این زدم جوش زد صورتم و گرنه قبلا دست ساز زده بودم مشکلی نبود

اره میدونم من خودم کلی جوش داشتم ک دکتر رفتم پوستم عالی شد دیگم هیچوقت جوش نزدم فک کنم چون پوستم چرب ...

اره بخاطر همینه به پوستت نمی سازه 

خداجونم مرسی همیشه هرچی خواستم بهترینشو بهم دادی   

نکن با خودت از این کارااااا

چه اعتمادی به دست ساز هست؟؟؟؟؟؟

من ۲۵سالمه. اهل ریسک و مطالعه ام و برای چندتا نشریه دانشجویی نویسندگی میکنم،میتونم با هر دوتا دستم بنویسم و عاشق ادبیات و آواز اصیل ایرانی ام.❤
2706