2737
2739
عنوان

توروخدا بیاید کمکم کنید

181 بازدید | 19 پست

بچه ها من پنیک دارم والان چندروزه تنگی نفس شدید دارم کسی هست کمکم کنه ؟

خدای من ،تنهاکسی است که همیشه وهمه جا حواسش بهم بوده وتنهام نذاشته،خدای من برای تمام من کافی ست💙💙💙💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بادارو کنترل میشه .رفتی دکتر

علاعم پانیک وندارم الان فقط تنگی نفس دارم 

خدای من ،تنهاکسی است که همیشه وهمه جا حواسش بهم بوده وتنهام نذاشته،خدای من برای تمام من کافی ست💙💙💙💙
دارومیخوری؟

اره آسنترا میخورم ولی خیلی نفسم تنگه شمام تنگی نفس میگیری ؟؟

2738
چندوقته اسنترامیخوری؟فقط همین ی قرصو میخوری؟

ببین من ۱۰ ساله که پنیک دارم ولی همیشه دارو نمیخورم گاهی که ببینم حالم بده میخورم الان یک سال میشه که دارو نخوردم ولی سه چهار روزه که یهو تنگی نفس گرفتم شروع کردم به دارو خوردن .داروهام آسنترا بود وکلونازپام ولی من الان فقط همون آسنترا رو میخورم 

ببین من ۱۰ ساله که پنیک دارم ولی همیشه دارو نمیخورم گاهی که ببینم حالم بده میخورم الان یک سال میشه ک ...

براتنگی نفس توپلاستیک نفس بکش .برو دو پنجره دستتو بزار رو شکمت تنفس دیافراگمی کن

براتنگی نفس توپلاستیک نفس بکش .برو دو پنجره دستتو بزار رو شکمت تنفس دیافراگمی کن

شمام پنیک داری ؟شمام دچار تنگی نفس میشی توروخدا حیاتیه برام 

من حمله پنیک دیگ ندارم ولی خیلی اضطراب بیدلیل هنوز دارم

منم چندوقت بود اضطراب شدید داشتم که یهو تبدیل شدبه تنگی نفس 

2706