2410
2553
عنوان

کی بچشو اینطوری از پوشک گرفته؟

93 بازدید | 4 پست

هر یک ساعت ببرش دستشویی بعد جیش کرد (یا نکرد) پوشکش کنه، باز ی ساعت دیگه ببره و...

منظورم اینه که اوایل پوشک ی دفعه حذف نشه؟؟میشه؟؟؟

اخه من از صبح باز گذاشتم فقط ی بار تو دستشویی جیش کرد، دوبار دیگه ش تو شلوار و فرش... منم ناراحت شدم دوباره پوشکش کردم. اعصاب نجس شدن فرشو ندارم

دو سال و دوماهشه

مهدیا … ما همه از طایفه سلمانیم هرچه خواهدبشود، پای علی می مانیم

ای خواهر لگع باپوشک باشه جیش ننیگه اصلا فرش های منم نجس شده می خاییم بدیم بشورن ولی 2 فرش داریم که میگنن حیفه ندین گرونه خراب میشه 😪😪ولی بقیش که 5 تاهست روباید بدیم بشورن   

شورت آموزشی بخر براش ک اگه یه موقع جیش کرد نریزه رو قالی و هر نیم ساعت ببرش منم دخترم دوسالشه اینجوری پاشو میکشم جدیدا میخوام از این مای بی بی شورتی ها بخرم اوناهم خیلی خوبن میتونی درش بیاری و بچتو ببری جیش کنه دوباره هم بپوشی پاش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دخترمو  دوماه  بعد تولددوسالگی از پوشک  گرفتم . 

بچه ها نمیدونن چه جوریه دستشویی رفتن. تا دوهفته همش جیش میکرد رو خودش و کار خرابی .منم  بی اعصاب همش دعواش میکردم .ولی بعد متوجه شدم  که خودم هر یه ساعت باید ببرم دستشویی منتظر گفتن اون نباشم .

میوه میخوره  زودتر ببرش مثلا هر نیم ساعت یه بار .تا براش عادی بشه  بفهمه چه جوریه زمان میبره .دیگه عید فرشاتو میشوری عیب نداره

دخترم همه وجودم 💖💕💜
2720

احتمالا الان آمادگی نداره بگیریش چون نباید اینقدر خودشو خیس کنه، بعدشم هی پوشک میکنی هی درمیاری بچه طفلک گیج میشه، و بعدترم اینکه زودتر از یه ساعت باید ببریش دسشویی

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان