2737
2734
عنوان

کمکم کنید نی نیم چیه. خیلی درگیرشم

| مشاهده متن کامل بحث + 678 بازدید | 125 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم میتونی تاپیکامو بخونی ۱۰۰درصد درست حدس میزنم جنسیتشو

اول کامل علائمتو بگو 

لاغر ترشدی یا چاق شدی

خشگل شدی یا صورتت بی روح تر زشت تر شد؟؟

اولین عدد بتات رو هم بگو

2738
نذر کن اسمشو محمد بزار و یه دعا هست بخون  انشااله پسر میشه. اگرم واجبه بدونی یه ازمایش هست نشون ...

اسمشو محمد نداره پسر نمیشه؟ این حرفا چیه آخه

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
واي عزيززم چ جالب ايشالااا ك ب سلامتييييي پيش بره همه چي😍😍😍❤️ من هفته ديگه غربالگري دارم اينقد ...

ان شالله واسه شما هم همینطور اصلا نترس غربالگری اسمش ترسناکه😉هر چند من خودم از الان فکر غربالگریه دوم هستم😆اگر سنت کمه و تو اطرافیانت سابقه بیماری ندارن نگران نباش

وقتی که در منی و نفس می کشم تورا😍دیگر کجای جهان تو را جستجو کنم👨‍👩‍👧‍👦🤩
نه سوره محمد نیس یه دعا هست و اسم محمد

نمیدونم من اسم سوره محمد رو شنیدم که میخونن نیت میکنن اسمش محمد شه

وقتی که در منی و نفس می کشم تورا😍دیگر کجای جهان تو را جستجو کنم👨‍👩‍👧‍👦🤩
چندساله که با روشم ۹۹ درصد درست گفتم

من هنو باردار نیستم ب من میگی من کی باید اقدام کنم دوس دارم پسر باشه 😍

هرکی با من مشکل داره مشکل گشا ابوالفضل... 🖐😐             نظر شخصیه همه محترمه و ب خودش مربوطه حتی اگه مخالف من باشه،پس وقتی نظر میدم ب خودم مربوطه الکی ریپ نکن و چرند بگو 😑
۲۵مهر۹۸ ۶دی۷۵ برا منم بگو😁

دوستم شما هم ران درد داری؟ درد لگن پا درد خاص

ببخشید  هی ازت می پرسم

تاریخت باهات یکیه

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2706