1648
1632

آخه شوهرم اصلا راضی نمیشه 😥😥😥چطوری راضیشون کردین به منم بگین بعد بارداری برم رو مخش 😥😥بخدا اعتماد به نفسم میبره بالا

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اگه دنبال محصولات طبیعی برای پوستتون میگردین 

ما رو دنبال کنید

اینو میخوای عمل کنی یاداری شوخی میکنی؟

میبینمت  دل میشه پرپر؛این چه حسیه آی دلبر؟😜باتوآرومه دلم؛   آرومه دلم؛تویی قانون دلم؛به تو محکومه دلم.دلبررررررررررررررر 💜میبری هوش وحواس از سر😛😍(انرژی منفیا تو تاپیک من نظرندیدن ؛نظرات مبارکتون رو نگه دارین واسه شوهراتون و دوست پسراتون خرج کنین)
1522

لیفت چیه اسی؟ هزینش چطوره؟ ژل الکیه من گرفتم هیچ فایده ای نداشت

رزآبی سابقم.تعلیق شدم کاربری دومه. واسه شفای بیماران خاصه داداشم که ام اس گرفته صلوات. التماس دعا. به شدت طرفدار این نظام و رهبرم هستم... لطفا نظر مخالفم داری بگو فقط با رعایت ادب

عزیزم لیفتو ژل موقتیه.

از طرفی شنیدم هرکی لیفت کنه دیگه بعدا نمیتونه عمل کنه چون بافت بینی آسیب میبینه. نمیدونم چقدر درسته ولی قابل تامله...

خدا جونم به خاطر همه چیز هزاران بار شکرت❤❤❤ اللهم عجل لولیک الفرج❤❤❤ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤❤❤
1620
یکم پایینه 

منم میخام عمل کنم شوهرم راضی نمیشه. خودمم یکم ترس دارم یکی عمل کرده بود همش بالا میاورد اینقدر درد میکشید تا صبح اصلا یه وضعی نمیدونم چیکار کنم

رزآبی سابقم.تعلیق شدم کاربری دومه. واسه شفای بیماران خاصه داداشم که ام اس گرفته صلوات. التماس دعا. به شدت طرفدار این نظام و رهبرم هستم... لطفا نظر مخالفم داری بگو فقط با رعایت ادب