2737
2734

هیچی هنوز ...اوضاع خوبی نداریم کلافه ام چی بگیرم

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم موندم چی بگیرم همه چی هم خیلی گرون هست 😔

یه دختر قوی که زندگی بدجور باهام نساخت و سختیای زیادی روی دوشم گذاشت ولی خوب قوی بودم که همه بهم میگن چه خوب موندی ولی فقط خودم میدونم چه بهم گذشت تا گذشت😔
فعلا هیچی...شاید پارچه بخرم..

منم همین فکر کردم برم پارچه شلواری بخرم 

یه دختر قوی که زندگی بدجور باهام نساخت و سختیای زیادی روی دوشم گذاشت ولی خوب قوی بودم که همه بهم میگن چه خوب موندی ولی فقط خودم میدونم چه بهم گذشت تا گذشت😔
2738

مادر شوهر من هر وقت مناسبتی میشه واسه من از این کاسه های شیشه ای یا دیس شیشه ای های بی کیفیت که رنگشون به سبز میخوره میاره از این ایرانی ها منم به دل نمیگرفتم و همیشه شوهرم خبر نداشت براش کادو خوب میخریدم تولد من و شوهرم یک هفته فاصله هست واسه من که شام رستوران دعوتشون کرده بودیم دیس ایرانی آورد هفته بعدش واسه شوهرم کیف پول چرم خوب . اینجا فهمیدم من چقد ساده بودم اگر جنس بنجل میاره منظور داره در صورتی که همه وسایل من مارک هست . اصلا دلم نمیخواد براش چیزی بگیرم اما شوهرم بدش میاد . با توجه به کادوهاش چی بخرم به نظرتون ؟