2737
2734
عنوان

ناهار چی بپزم😤

64 بازدید | 9 پست

چی؟یه چیز در حد برنج و خورشت نباشه چون اون حوصله میخاد😐😐😐تا گوشت و اب کنم و اینا زمان میبره

😄😄

همیشه عشق باشد همیشه برکت🙂زندگیتو روی دور مثبت تنظیم کن تانتایج کارت مثبت از اب دربیاد😊به توانایی هات شک نکن😎بخشنده باش تا بخشیده شی😉

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

به منم یکی بیاره ..ازصب روتختم نمیتونم تکون بخورم..گشنمه..پریودشدم قرصم تموم شده 

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت 
کته بزار 😛 با تن ماهی

تن ماهی نداریم😐

همیشه عشق باشد همیشه برکت🙂زندگیتو روی دور مثبت تنظیم کن تانتایج کارت مثبت از اب دربیاد😊به توانایی هات شک نکن😎بخشنده باش تا بخشیده شی😉
به منم یکی بیاره ..ازصب روتختم نمیتونم تکون بخورم..گشنمه..پریودشدم قرصم تموم شده 

عاخی😢دمنوش چوب دارچین نصف استکان بخور خیلی خوبه یا چای زنجبیل

2738
عاخی😢دمنوش چوب دارچین نصف استکان بخور خیلی خوبه یا چای زنجبیل

مرسی😘😘

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت