2410
2553
عنوان

حق دارم ناراحت بشم؟؟؟؟

259 بازدید | 35 پست

بچه ها نامزدم دیروز یه جلسه کاری مهم داشت زیاد از صبحش حرف نزده بودیم فقط صبح ماشین نداشت من بردمش جایی واسه مامانش ی چیزی بخره بعدم رسوندمش خونه

عصر داشتیم باهم حرف میزدیم بعد میخواست از نتیجه جلسه اش بگه ی هو مامانش ز زد اونم گفت بذار مامانم پشت خطه بهت زنگ میزنم گوشیو قطع کرد

خیلی بهم بر خورد میتونس صحبتشو با من تموم کنه بعد ب هرکی میخواد زنگ بزنه 

حق دارم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

نه مساله ای نیست

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

نه 

میشه برای شادی روح مامان جون ،پدر بزرگ،خالم ،دختر خالم و مامان بزرگم با دلهایه مهربونتون ۵ تا صلوات بفرستین 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹اگه فرستادین لایک کنین یا بهم بگین😘🌹
2714

من که تصمیم گرفتم بخاطر هیچ کس خودمو ناراحت نکنم اعصابمو خورد نکنم😐چون طپش قلب گرفتم ی مدت درگیر بودم باحرف اطرافیان..الان خیلی راحتم

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

چیزی نبوده که الکی ناراحت نشو

میشه برای شادی روح مامان جون ،پدر بزرگ،خالم ،دختر خالم و مامان بزرگم با دلهایه مهربونتون ۵ تا صلوات بفرستین 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹اگه فرستادین لایک کنین یا بهم بگین😘🌹
2706