1619
1605
عنوان

حق دارم ناراحت بشم؟؟؟؟

242 بازدید | 35 پست

بچه ها نامزدم دیروز یه جلسه کاری مهم داشت زیاد از صبحش حرف نزده بودیم فقط صبح ماشین نداشت من بردمش جایی واسه مامانش ی چیزی بخره بعدم رسوندمش خونه

عصر داشتیم باهم حرف میزدیم بعد میخواست از نتیجه جلسه اش بگه ی هو مامانش ز زد اونم گفت بذار مامانم پشت خطه بهت زنگ میزنم گوشیو قطع کرد

خیلی بهم بر خورد میتونس صحبتشو با من تموم کنه بعد ب هرکی میخواد زنگ بزنه 

حق دارم؟

تخفیفهای مراکز سلامتی و پزشکی رو از اینجا بگیرید

😐مردا همینن

توجه توجه📢📢 من نظر میذارم برا خودمه پس نظرت مخالفه توهین نکن.  اگه هر جام سیسمونی گذاشتین منو تگ کنید😍😍😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
1522

من که تصمیم گرفتم بخاطر هیچ کس خودمو ناراحت نکنم اعصابمو خورد نکنم😐چون طپش قلب گرفتم ی مدت درگیر بودم باحرف اطرافیان..الان خیلی راحتم

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
8
1641

عزیزم شما هم اگه مامانت میومد پشت خط قطع میکردی 

سرچیزای الکی زندگی رو ب خودتون تلخ نکنین 

انقد پستی بلندی داره زندگی

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          نزدیک عیده :اتاقهاتون رو بتکانید قبل از انکه مادر انهارا بتکاند و چیزاهای پیدا کند که پدر هم شمارا بتکانند(خودم رحمت الله)
1639