2733
2734
عنوان

کتاب هایی که ارزش خواندن دارن.....

| مشاهده متن کامل بحث + 6059 بازدید | 42 پست
معرفی کن میخونم عزیزم

سید عزیز

آب هرگز نمیمیرد

این سیزده نفر

یکی هم هست جالبه رمان جنایی من دوستش داشتم دختری در قطار 

کتاب سو و شون هم خوب بود تازگیا خوندمش یه دونه هم بود اگه داستان خارجی دوست داری خوبه چند تا داستانه با هم

عطر دارچین

قوری آقا معلم هم خوبه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

شوهر آهوخانم

بربادرفته 

غرور و تعصب

زیر درختان کاج

سال بلوا

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
خیلی تعریفش رو شنیده بودم 🙄🙄

یسری کتابا انگار ک مد بشه اونجوریه ...بعضی هام چون میبینن اسم کتابه همه جا هست میرن میخونن و تعریف میکنن درصورتیکه ک شاید دوتا کتاب خونده باشن کلا...(منظورم ب کسی نیستا میگم یسری کتابا یهو مد میشن انگار)

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
2706