2737
2734
عنوان

خانمهای مذهبی بیاید

171 بازدید | 20 پست

اگه نیم ساعت قبل غسل جنابت یه لباس پوشیده شده باشه و بعد غسل کنیم و اون لباس هم تمیز باشه بازم باید بعد غسل لباس بشوریم عوض کنیم؟

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت

اگر میخواهید مشکل سخت تان حل شود و بهتون پیشنهاد میکنم که به کودکان فقیر سالمندان مستحق کمک کنید البته کمک مالی نه پول ندید فقط کالایی باشه مثلاً کفش لباس پوشاک و زمستان فصل سرما ژاکت کاپشن و به حیوانات خیابانی غذا بدید مثلاً آشغال مرغ از مرغ فروشی ها بخرید. این کار هارا بکنید زندگی تان معجزه میشود.

اگر میخواهید مشکل سخت تان حل شود و بهتون پیشنهاد میکنم که به کودکان فقیر سالمندان مستحق کمک کنید الب ...

🤔🤔 فک کنم اشتباه فرستادین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم من قصدم بی احترامی نیست عذر می خوام ولی دارم درستش را می گم اگه با همسرت رابطه باشه و از راه حلال بوده و لباس تمیز ترشح اینا بهش برخورد نکرده شستشو لازم نیست ولی اگه از طریق غیر حلال ار ض ا و ... حتی عرق و رطوبت بدن هم که خورده به لباس نجس و باید لباس شسته بشه.قانون کلی ش اینه

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
2738
عزیزم من قصدم بی احترامی نیست عذر می خوام ولی دارم درستش را می گم اگه با همسرت رابطه داشتی و از راه ...

👌👌👌مرررسی 💞💞💋💋قربونت

2706