2703
2553
عنوان

از چهرم راضی نیستم

| مشاهده متن کامل بحث + 884 بازدید | 114 پست
دقیقا دیدم اون تاپیک رو ولی وقتی رفتم باز راجبش تحقیق چند نفر گفتن گند زده تو صورتمون 🤦🏻‍♀️

عزیزم توکل کن بخدا و برو جلو،البته اگه بینیت خیلی مشکل دارهـ.اگه میتونی عکستو بزار تا راهنمایی کنیم.خیلی حساس نباش هرچی حساس بشی خدایی نکرده یه مشکلی پیش میاد

❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا دیدم اون تاپیک رو ولی وقتی رفتم باز راجبش تحقیق چند نفر گفتن گند زده تو صورتمون 🤦🏻‍♀️

عزیزم از خدا ناراضی هستی بابت بینیت. همه از خداهم راضی نیستن دکتر که آدمه(من خودم بینیمو عمل کردما)

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2720

بچه ها یکی از اشناها بینیشو عمل کرد راضی نبود،رفت ترمیم با سیصد تومن.واسش عمل کردن الان شش ماهه نمیتونه چسب بینیشو باز کنه میگه موقع عمل اکسیژن نرسیده ب نوک بینیم و کبود و خونمرده موندهـ.بنظرتون بینیش درست میشه؟؟؟؟

❤❤❤
2714
هستین عکس بذارم 

بفرما

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
خیلی جمله سنگینی بود 

واقعیته دیگه. آدما ذاتا سخت راضی میشن

2706