2737
2734
عنوان

از چهرم راضی نیستم

| مشاهده متن کامل بحث + 884 بازدید | 114 پست
دقیقا دیدم اون تاپیک رو ولی وقتی رفتم باز راجبش تحقیق چند نفر گفتن گند زده تو صورتمون 🤦🏻‍♀️

عزیزم توکل کن بخدا و برو جلو،البته اگه بینیت خیلی مشکل دارهـ.اگه میتونی عکستو بزار تا راهنمایی کنیم.خیلی حساس نباش هرچی حساس بشی خدایی نکرده یه مشکلی پیش میاد

❤❤❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دقیقا دیدم اون تاپیک رو ولی وقتی رفتم باز راجبش تحقیق چند نفر گفتن گند زده تو صورتمون 🤦🏻‍♀️

عزیزم از خدا ناراضی هستی بابت بینیت. همه از خداهم راضی نیستن دکتر که آدمه(من خودم بینیمو عمل کردما)

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2731

بچه ها یکی از اشناها بینیشو عمل کرد راضی نبود،رفت ترمیم با سیصد تومن.واسش عمل کردن الان شش ماهه نمیتونه چسب بینیشو باز کنه میگه موقع عمل اکسیژن نرسیده ب نوک بینیم و کبود و خونمرده موندهـ.بنظرتون بینیش درست میشه؟؟؟؟

❤❤❤
2738
هستین عکس بذارم 

بفرما

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
خیلی جمله سنگینی بود 

واقعیته دیگه. آدما ذاتا سخت راضی میشن

2706