عنوان

از چهرم راضی نیستم

884 بازدید | 114 پست

بچه ها میشه لطفا یه دکتر خیلی خیلی خوب که کارش رو از نزدیک دیده باشین در خصوص عمل بینی بهم معرفی کنین ؟ 

هر کی رو میرم تو پیجش یه سری ها بد گفتن 

من واقعا رو بینیم خیلی خیلی حساسم 

و اینم بگم که چهرم اصلا بد نیست فقط مشکلم بینیمه

عزیزم یکی کرج بود فک کنم زرگری بود فامیلیش،چند نفر ک پیشش عمل کرده بودن تو همین سایت خیلی راضی بودن،یکیشون چند شب پیش تاپیک زره بود عکس گذاشته بود عااالی شده بود،شاید بتونی تاپیکشو پیدا کنی،اسمش این بود چهرم بعد از عمل بینی خیلی تغییر کرده

❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

همه حساسن رو بینیشون . 

ببین بین ناراضی و کارخراب فرق هستا ... اون کسی ک ناراضیه یا بیس بینیش اجازه تغییر بیشتر نداده یا انتخاب دکتر و سبکی ک اون دکتر داره اشتباه بوده . ولی خب کارخراب ک مشخصه تنفس و قیافه بیتی رو خراب میکنه .

عزیزم یکی کرج بود فک کنم زرگری بود فامیلیش،چند نفر ک پیشش عمل کرده بودن تو همین سایت خیلی راضی بودن، ...

دقیقا دیدم اون تاپیک رو ولی وقتی رفتم باز راجبش تحقیق چند نفر گفتن گند زده تو صورتمون 🤦🏻‍♀️

من خاله ام عمل کرد فووووووووووووووووق العاده محشرررر شد اصن ... یه چیز طبیعی ای شد

کاربرای اقا درخواست دوستی ندید پیلیز😐یاسی ام 🎭اگه کسی بی ادبی نکنه بی احترامی نمیکنم ...  

اگه زیاد مشکلی نداره عمل نکن عزیزم

عوارض داره،امکان داره خراب شه

به جای عمل،به تیپ و لباست بیشتر برس

به پوستت

به اندامت

به موهات

لوازم ارایش با کیفیت استفاده کن

آدم خوبا اگه بو داشتن،بوی نارنگی میدادن...  

عزیزم برو داغ ترین های ۲روز گذشته یکی گفته بعد عمل بینی خیلی تغیر کردم صفحه دومش عکس شو گذاشته بروببین

بلند بلند بخند بدون اجازه ی هیشکی تو شهر بچرخ چون خانومی صداتو نبر هر حرف داری تو جمع بزنو لااقل خودت هوای خودتو داشته باش از کمد درار اون کفشتو که پاشنه داشت برو جلو آینه به خودت برس اون دختر سرحال قدیمو راش بنداز 
من خاله ام عمل کرد فووووووووووووووووق العاده محشرررر شد اصن ... یه چیز طبیعی ای شد

۱۰میلیون داد

کاربرای اقا درخواست دوستی ندید پیلیز😐یاسی ام 🎭اگه کسی بی ادبی نکنه بی احترامی نمیکنم ...  
اگه زیاد مشکلی نداره عمل نکن عزیزم عوارض داره،امکان داره خراب شه به جای عمل،به تیپ و لباست بیشتر ب ...

از رو به رو یه پهنه نه خیلیی البته 

خیلیا می گن به صورتت میاد ولی اصن نمی تونم باهاش کنار بیام

2706