1619
1632
عنوان

از چهرم راضی نیستم

772 بازدید | 114 پست

بچه ها میشه لطفا یه دکتر خیلی خیلی خوب که کارش رو از نزدیک دیده باشین در خصوص عمل بینی بهم معرفی کنین ؟ 

هر کی رو میرم تو پیجش یه سری ها بد گفتن 

من واقعا رو بینیم خیلی خیلی حساسم 

و اینم بگم که چهرم اصلا بد نیست فقط مشکلم بینیمه

عزیزم یکی کرج بود فک کنم زرگری بود فامیلیش،چند نفر ک پیشش عمل کرده بودن تو همین سایت خیلی راضی بودن،یکیشون چند شب پیش تاپیک زره بود عکس گذاشته بود عااالی شده بود،شاید بتونی تاپیکشو پیدا کنی،اسمش این بود چهرم بعد از عمل بینی خیلی تغییر کرده

❤چــــه بـــــی انــدازه دنیــــامـــی❤

درمان تخصصی  زگیل تناسلی توسط  متخصص جراح ارولوژی با دستگاههای مجهز به تکنولوژی روز دنیا

Iran-urology.com

02188196551

02188196449

ما رو دنبال کنید

همه حساسن رو بینیشون . 

ببین بین ناراضی و کارخراب فرق هستا ... اون کسی ک ناراضیه یا بیس بینیش اجازه تغییر بیشتر نداده یا انتخاب دکتر و سبکی ک اون دکتر داره اشتباه بوده . ولی خب کارخراب ک مشخصه تنفس و قیافه بیتی رو خراب میکنه .

من میرم به درسم برسم. دلتنگ دوستام میشم مراقب خودتون باشین.
1613
عزیزم یکی کرج بود فک کنم زرگری بود فامیلیش،چند نفر ک پیشش عمل کرده بودن تو همین سایت خیلی راضی بودن، ...

دقیقا دیدم اون تاپیک رو ولی وقتی رفتم باز راجبش تحقیق چند نفر گفتن گند زده تو صورتمون 🤦🏻‍♀️

من خاله ام عمل کرد فووووووووووووووووق العاده محشرررر شد اصن ... یه چیز طبیعی ای شد

چرا هرکس هرچیزی میگه میریزید سرش؟بابا شاید طرف فقط همین جارو داره همین جا میتونه سوالشو بپرسه مزه نپرونید خودتون خیلی خوبید فک میکنید ؟؟؟؟😐😐😐😐

اگه زیاد مشکلی نداره عمل نکن عزیزم

عوارض داره،امکان داره خراب شه

به جای عمل،به تیپ و لباست بیشتر برس

به پوستت

به اندامت

به موهات

لوازم ارایش با کیفیت استفاده کن

آدم خوبا اگه بو داشتن،بوی نارنگی میدادن...  
8
من خاله ام عمل کرد فووووووووووووووووق العاده محشرررر شد اصن ... یه چیز طبیعی ای شد

۱۰میلیون داد

چرا هرکس هرچیزی میگه میریزید سرش؟بابا شاید طرف فقط همین جارو داره همین جا میتونه سوالشو بپرسه مزه نپرونید خودتون خیلی خوبید فک میکنید ؟؟؟؟😐😐😐😐
بله عزیزم 

پس من خاله امو دیدم ازش میپرسم بهت میام میگم😊

اگه زیاد مشکلی نداره عمل نکن عزیزم عوارض داره،امکان داره خراب شه به جای عمل،به تیپ و لباست بیشتر ب ...

از رو به رو یه پهنه نه خیلیی البته 

خیلیا می گن به صورتت میاد ولی اصن نمی تونم باهاش کنار بیام

1523
دقیقا دیدم اون تاپیک رو ولی وقتی رفتم باز راجبش تحقیق چند نفر گفتن گند زده تو صورتمون 🤦🏻‍♀️

عزیزم توکل کن بخدا و برو جلو،البته اگه بینیت خیلی مشکل دارهـ.اگه میتونی عکستو بزار تا راهنمایی کنیم.خیلی حساس نباش هرچی حساس بشی خدایی نکرده یه مشکلی پیش میاد

اول ک معرفی کردن عکس عملاشو نگاه از سبکش اگر خوشت اومد باید حضوری بری تخقیق و پرس و جو و دیدن نمونه بعد گلچین کنی تا ب دکتر مورد نظرت برسی

من میرم به درسم برسم. دلتنگ دوستام میشم مراقب خودتون باشین.

عزیزم از خدا ناراضی هستی بابت بینیت. همه از خداهم راضی نیستن دکتر که آدمه(من خودم بینیمو عمل کردما)

بیت من را گرفته از خویشم/اولم شعر بوده عشق آخر      شعر یعنی تمام آدم ها/عشق یعنی علیرضا آذر❤

بچه ها یکی از اشناها بینیشو عمل کرد راضی نبود،رفت ترمیم با سیصد تومن.واسش عمل کردن الان شش ماهه نمیتونه چسب بینیشو باز کنه میگه موقع عمل اکسیژن نرسیده ب نوک بینیم و کبود و خونمرده موندهـ.بنظرتون بینیش درست میشه؟؟؟؟

1639