2733
2734

همانگ کردن تشمال، فیلم بردار، آتلیه، نوبت آرایشگاه، رزرو لباس عروس

میخوام با خوردن سیاه دونه بترکونم 🤬هر روز صبح بلند میشم قبل ناشتا سیاه دونه ی تلخ رو میجوم🥴 یا با اب جوش میخورم🤒، اینقدر میخورم که این ماه دو دستی جنین رو به آغوش بکشم🤗این ماه باردار میشم بگو یا علی✌برمحمد مصطفی خاتم انبیا بفرست صلوات، اللهم صلی علی محمد وال محمد،وعجل فرجهم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

چقدر میگید استرس ،،، والا من با اینکه آدم استرسی هستم ولی برا عروسیم استرس نداشتم ولی خواهرشوهرم خیلی داشتن😂

میخوام با خوردن سیاه دونه بترکونم 🤬هر روز صبح بلند میشم قبل ناشتا سیاه دونه ی تلخ رو میجوم🥴 یا با اب جوش میخورم🤒، اینقدر میخورم که این ماه دو دستی جنین رو به آغوش بکشم🤗این ماه باردار میشم بگو یا علی✌برمحمد مصطفی خاتم انبیا بفرست صلوات، اللهم صلی علی محمد وال محمد،وعجل فرجهم

بچه دعا کنید منم تا عید بتونم مورد نظرو تور کنم بیام ازتون بپرسم ۳ ماه دیگه ۳۲ سالم می شه اگه تو این ۳ ماه یه کاری کردم کردم اگه نه تا آخر عمر باید حسرت بخورم دیگه کی منو می گیره😢

بچه دعا کنید منم تا عید بتونم مورد نظرو تور کنم بیام ازتون بپرسم ۳ ماه دیگه ۳۲ سالم می شه اگه تو این ...

ی نیزه ی شکار نهنگ بخر بشین سر کوچه هر مورد مناسبی رد شد پرت کن سمتش

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2738