2726

همانگ کردن تشمال، فیلم بردار، آتلیه، نوبت آرایشگاه، رزرو لباس عروس

میخوام با خوردن سیاه دونه بترکونم 🤬هر روز صبح بلند میشم قبل ناشتا سیاه دونه ی تلخ رو میجوم🥴 یا با اب جوش میخورم🤒، اینقدر میخورم که این ماه دو دستی جنین رو به آغوش بکشم🤗این ماه باردار میشم بگو یا علی✌برمحمد مصطفی خاتم انبیا بفرست صلوات، اللهم صلی علی محمد وال محمد،وعجل فرجهم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چقدر میگید استرس ،،، والا من با اینکه آدم استرسی هستم ولی برا عروسیم استرس نداشتم ولی خواهرشوهرم خیلی داشتن😂

میخوام با خوردن سیاه دونه بترکونم 🤬هر روز صبح بلند میشم قبل ناشتا سیاه دونه ی تلخ رو میجوم🥴 یا با اب جوش میخورم🤒، اینقدر میخورم که این ماه دو دستی جنین رو به آغوش بکشم🤗این ماه باردار میشم بگو یا علی✌برمحمد مصطفی خاتم انبیا بفرست صلوات، اللهم صلی علی محمد وال محمد،وعجل فرجهم

بچه دعا کنید منم تا عید بتونم مورد نظرو تور کنم بیام ازتون بپرسم ۳ ماه دیگه ۳۲ سالم می شه اگه تو این ۳ ماه یه کاری کردم کردم اگه نه تا آخر عمر باید حسرت بخورم دیگه کی منو می گیره😢

بچه دعا کنید منم تا عید بتونم مورد نظرو تور کنم بیام ازتون بپرسم ۳ ماه دیگه ۳۲ سالم می شه اگه تو این ...

ی نیزه ی شکار نهنگ بخر بشین سر کوچه هر مورد مناسبی رد شد پرت کن سمتش

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁