1619
1655

اپیلاسیون

رفتی،درست لحظه ای که فکر میکردم عاشق ترینی.گفتی خداحافظ و همه انتظارهامونو قولو قرارهامونو نابود کردی ...میتونم تمام بدی هاتو ببخشم،میتونم فراموشت کنم،میتونم صداتو و تصویرتو ،موهای فرفریتو، چشمای مشکیتو اون دوست دارمای هرشبتو اون بدون تو نمیشه گفتناتو، این که گفتی ما هیچ اخر خطی نداریم، همرو از ذهنم پاک کنم ؛ولی یه چیزی این وسط دلمو میلرزونه،وقتی برای اولین بار دیدمت .... یادته حالمو؟ که دستامو گرفتیو گفتی ک چقدر دوستم داری .من هیچ کدوم از دوستت دارم هاتو به اندازه اون بار باور نکردم هیچ کدومو...یادآوری هیچ چیز تواین چند سال نمیتونه اشکمو دربیاره جز همون روز...دیگه نمیخوام برگردی نمیخوام داشته باشمت ولی وسط همه چند سال عذابی ک دادی بهم اون ی جمله خیلی شیرین بود انصاف نبود یه گذشته جبران شده اینده قشنگیو ازمون بگیره.بهم اجازه ندادی ک حتی برای اخرین بار باهات حرف بزنم بگم که چقدر دوست داشتم،یهویی رفتی.ولی دیگه برنگرد.....میرسم به همه چیزهایی که دوست داشتم.اره بدون تو میرسم...قول میدم دیگه حتی به یادت هم نیارم.میدونم که یه روز دلت تنگ میشه.....

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

1522

کامل بگو میخواید چجوری برگزار بشه حنابندون و عروسی وپاتختی دارید کجا میخواید بگیرید چقدر میخواید هزینه کنید کامل بگو تا برات بگم

یادِتــــــــــــه میگُفتَم ماهِ مَنــــــــــــی تـــــــــــــو...؟ماهِ مَـــــــــن تـــــــــــــــو اَلان دَلیلِ آهِ مَنــــــــــی...!

والا من تابستون قبل عروسیم همش خواب بودم

میخوام با خوردن سیاه دونه بترکونم 🤬هر روز صبح بلند میشم قبل ناشتا سیاه دونه ی تلخ رو میجوم🥴 یا با اب جوش میخورم🤒، اینقدر میخورم که این ماه دو دستی جنین رو به آغوش بکشم🤗این ماه باردار میشم بگو یا علی✌برمحمد مصطفی خاتم انبیا بفرست صلوات، اللهم صلی علی محمد وال محمد،وعجل فرجهم
1620
1432

همانگ کردن تشمال، فیلم بردار، آتلیه، نوبت آرایشگاه، رزرو لباس عروس

میخوام با خوردن سیاه دونه بترکونم 🤬هر روز صبح بلند میشم قبل ناشتا سیاه دونه ی تلخ رو میجوم🥴 یا با اب جوش میخورم🤒، اینقدر میخورم که این ماه دو دستی جنین رو به آغوش بکشم🤗این ماه باردار میشم بگو یا علی✌برمحمد مصطفی خاتم انبیا بفرست صلوات، اللهم صلی علی محمد وال محمد،وعجل فرجهم

عروسي بهترين روز زندگيه من كه روز عقدم و عروسيم انقد رقصيدم انقد رقصيدم كه اگه لباسم پيدا نبود فك ميكردند مهمونم چون از اولش وسط بودم 

از اوناشيم كه هركي ميبينه ميگه فتبارك الله احسن الخالقين 
1628