2410
2553
بچه داری خیلی سخته 😢منم ۲۴ سالم دیونم کردن 😤

خیلی دوس دارم چندتا کوچولوموچولو جمع کنی دورت😋😘😍

هیچوقت با کسی که چندتا از کاربریاش تعلیق شده نجنگ چون اون چیزی برا از دست دادن نداره!! 😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره بچه داری خییلی سخته 😢حاضرم برم کارگری کنم نه بچه داری 

خدا بهت ببخشتشون

بزرگ که شدن به همشون افتخار می کنی

در همه حال خوشحالم حتی اگه دنیا به کامم نباشه  یا درد بکشم.یکسال بزرگتر شدم  پس باید بیشتر بخندم    
2456

[QUOTE=121516695]خدا بهت ببخشتشون بزرگ که شدن به همشون افتخار می کنی[/QUOTE

الهی آمین😋

هیچوقت با کسی که چندتا از کاربریاش تعلیق شده نجنگ چون اون چیزی برا از دست دادن نداره!! 😁
تو انلاین هاست😂😂

مرتیکه پدرسگ استخون باباش😂😂😂بقول هومن حاجی عبداللهی تو فیلم سامورایی در برلین😂

2714
ای جان چه قدر شما بچه دوستی❤❤ برادر منم میگه عاشق دوقلو هام دوست دارم هر وقت زنم حامله شد دوقلو باشه ...

😋😍😘😝اره خیلی دوست دارم. اخه دخترم خیلی جذابه همه دوسش دارن یه مسخره بازیایی درمیاره الان دارم غش میکنم از خنده کنارم دراز کشیده داره غر میزنه 

ایشالا قسمت داداشتونم بشه الهی😘😝

جرئت نمیکنه بیاد تو تاپیک همه میریزن سرش🤣🤣🤣

فقط دوس دارم بیاد شمارشو بذاره شوهرمو بفرستم براش حلقه بیاد النگو برگرده😁😄

@723۷eli مرتیکه نجس تو نی نی سایت چ غلطی میکنی

آخجون کاربر قدیمی اومده ریش سفیدی کنه😁😝😘😍

2706