2726

سلام بچه ها تاپیک ها و نحوه جواب دادن کاربرها را که مقایسه می کنم با ۱۰ سال پیش می بینم آن موقع چه قدر همه هم مؤدب تر بودن هم با حوصله تر 

دل عروس شکوندن تاوان داره خدایا سپردم به خودت انتقام من را خودت با عروس دومشون بگیر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اون موقع کسی پاشو جلو باباش دراز نمیکرد کنترل همیشه دست بابا بود ولی الان........

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
کلا قدیما همه مودب تر و با شرم و حیا تر بودن خوش بحال اونوقتا

اره واقعا ، تاپیک ها را که می خواندم خیلی صمیمی ‌خوب و با حوصله بهم جواب دادن 

دل عروس شکوندن تاوان داره خدایا سپردم به خودت انتقام من را خودت با عروس دومشون بگیر
اون موقع کسی پاشو جلو باباش دراز نمیکرد کنترل همیشه دست بابا بود ولی الان........

چرا اینطوری شدیم ما !؟

واسه اینک اونموقع بیشتر خانومایه تحصیلکرده وشاغل به نت دسترسی داشتن اما الان از هر جایی بیسوادو با س ...

حرف جالبی زدی عزیزم 

اونموقع بیشتر فوش ها بروز نشده بود و هنوز نیومده بود تو جامعه😉😆

البته اینم حرف منطقی می باشد 

اره واقعا ، تاپیک ها را که می خواندم خیلی صمیمی ‌خوب و با حوصله بهم جواب دادن 

من چند سالی هم نی نی سایت نمی اومدم 

اتفاقا اون سالها دوست هم پیدا کردم ولی گوشیم خراب شد شماره هاش گم شد

خدایا ممنونم که دعاهای خیرم رو مستجاب میکنی ممنونم که منو به آرزوهای 
من مال ۹ سال پیشم ولی حال جواب دادن نداشتم😜😁😁

۹ سال پیش هنوز اینجایی ؟ آفرین می خوای باردار شی ؟

2706