2410
2553
عنوان

😣چجوری باهاش کات کنم؟ بلاکش کنم خوبه؟😣

| مشاهده متن کامل بحث + 3120 بازدید | 60 پست

بنظرمن یه عیب بزار رو خودت تا بره، مثل من به خواستگارم ک بدم میومد ازش با اصرار میخواست بیاد خونه، بهش یه چیزی گفتم من فلانم دیگه رفت😂

میخوام با خوردن سیاه دونه بترکونم 🤬هر روز صبح بلند میشم قبل ناشتا سیاه دونه ی تلخ رو میجوم🥴 یا با اب جوش میخورم🤒، اینقدر میخورم که این ماه دو دستی جنین رو به آغوش بکشم🤗این ماه باردار میشم بگو یا علی✌برمحمد مصطفی خاتم انبیا بفرست صلوات، اللهم صلی علی محمد وال محمد،وعجل فرجهم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کم کم سرد شو باهاش پی تماشا سین نکن دیر جواب بده کم حرف شو اینجوری ک شدی ازت میپرسه چرا رفتارت اینجو ...

باورت میشه دقیقا اینکارو کردم بعد با ایدیای دیگه پیام داد که تو تنوع طلبی خدا سرت بیاره منو بازیچه کردی و ... 

[QUOTE=121516584]من۲۱ اون ۳۰[/QUکم‌و سن سال هم که نیس دخه

بهش بگو بیاد خواستگاریت بعد جواب منفی بده پدرت بعدشم که دیگه تموم‌میشه میگی خونواده م راضی نیس

خدا بزرگ بود تو خونه ی ما جا نشد...!
2720
اره باید یه فکر ی کنم براش زودتر هم وابسته میشم هم زمانم میره ذهنم خیلی درگیره درس نمیتونم بخونم درس ...

ببین همین الان اینکارو بکن . تازه خودتم الان یکم وابسته شدی برا همون تمرکز رو درست نداری اصلا این رابطه ارزش نداره آیندتو خراب کنی . همین الان خدافظی کن و دیلیت اکانت و بعدم برو اول یکم سعی کن مغزتو آروم کنی و کم  کم بشین درستو بخونی . الان بهمنه و بهترین فرصت برای اینکه بشینی خوب درس بخونی و دانشگاه خوب و رشته ای که دوس داری قبول شی . 

به خاطر یه فردی که خوب نمیشناسیش با آیندت بازی نکن به نظرم . سخت هست ولی همین الان تمومش کن به نفع هردوتونه اونم بخواد میره دنبال کسی دیگه بالاخره  😊❤ 

موفق باشی 💪

چرا فکر میکنین متاهله؟

این خطی ک ب من داده تو تلگراامش اکثرا شبا دو سه ب بعد فقط انلاین میشه 

بعد یهوویی ممکنه بره غیب شه یکی دوماه نباشه 

بعد رفتارشم یجوریه خانوما رو خیلیییییی میشناسه البته شک دارم مطمین نیستم ب خودشم گفتم انقد عصبانی شد دعوا راه انداخ 

ببین همین الان اینکارو بکن . تازه خودتم الان یکم وابسته شدی برا همون تمرکز رو درست نداری اصلا این را ...

باشه ممنونم عزیزم بابت راهنماییت برام دعا کن حل و فصل شه بره پی کارش  

ی مدت ب خاطر کنکور گوشیتو بزار کنار مثلا ی ماه خاموش کن بعد بگو بابام و داداشم فهمیدن با تو دوستم گوشیمو گرفتن بعد بگو بلاک میکنم ک‌شک نکنن وقتی گوشیمو گرفتم پی ام میدم بعد دیگه پی ام نده

تیکر کنکورمه دعا کنید برام😍💪
2714
[QUOTE=121516584]من۲۱ اون ۳۰[/QUکم‌و سن سال هم که نیس دخه بهش بگو بیاد خواستگاریت بعد جواب منفی بده ...

اصلا میگه قصد ازدواح ندارم فعلا باید خودمو جمع و جور کنم و پول جمع کنم و بیشتر بشناسمت و ازین حرفا

ی فکری عاقا

خودتو ب حای بابات جا بزن پی ام بده بهش بگو شما با دختر من چکار داری پی ام میدی بهش و اینجور چیزا خودش دیگه حرات نمیکنه پیام بده

فقط طبیعی رفتار کن ک مثلا تو باباتی و فهمیدی دخترت رل داره بگو شکایت میکنم ازت و اینجور چیزا

بگو دیگه حق نداری ب دختر من پیام بدی

یا خودتو جای داداشت جا بزن

تیکر کنکورمه دعا کنید برام😍💪
از ریز ترین جزییات زندگیم میپرسه  مثلا دفعه ی پیش از ریز درامد بابام میپرسید یا تعداد واحدایی ...

حالا دوست منم نامزدش همه چیزو ریز به ریز ازش میپرسید 

این نشونه علاقه هس

شاید دختر بازه که انلاینه

وزن اولیه۵۵.......وزن هدف۵۲
اصلا میگه قصد ازدواح ندارم فعلا باید خودمو جمع و جور کنم و پول جمع کنم و بیشتر بشناسمت و ازین حرفا

ینی چی 

بگو خواستگار دارم بابام زورم کرده حتما ازدواج کنم..

خدا بزرگ بود تو خونه ی ما جا نشد...!

بگو،، پس گوه مفت نخور،،

واقعا اجازه میدید انقد راحت اینو بگه،،

من بالای صد تا دختر با چشم دیدم،، یارو بعد 3 ،،4. ماه اومده خواستگاری،،

من شوهرم،،13 سالگی ،، بعد 2 ماه منو

دزدید

همه می‌دونم قصد ازدواج 6 ماهه،،

شکست عشقی هارم

بخون همه 6 یا 7 سال باهم بودن،، همه بالای 2 سال

ببین مگه دیروز نگفتی یه حرفی بهت زده که خیلی ناراحتم کرده، الان بهترین موقعیت هست به خاطر همون جمله ایی که گفته و روس حساسی، رابطه رو تموم کنی عذاب وجدان هم نداشته باش اصلا

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
2706