2703
2553
عنوان

😣چجوری باهاش کات کنم؟ بلاکش کنم خوبه؟😣

| مشاهده متن کامل بحث + 3120 بازدید | 60 پست
اه از پسرای سیریش بدم میاد

خیلی سیریییییشه ها خیلییییی

بعد کافیه من بهش بگم بیا کات کنیم کلی دلیل میاره که اره تو تنوع طلبیو منو بازیچه کردیوووو خدا جوابتو بده حس عذاب وجدان بهم میده که من بمونم

نتونستم گفتم اینکارو کنم بحثو کش دار میکنه    بلاکشم کنم عذاب وجدان بهم دست میده  خ ...

ببین اگر واقعا فکر میکنی که ته این دوستی جداییه و آیندت خراب میشه و ارزش نداره این دوستی هرچقدر بیشتر ادامه بدین بیشتر وابسته هم میشین مخصوصا اون . الان وابستت شده و هرچقدرر بیشتر ادامه بدی بیشتر وابسته میشه و جدایی سخت میشه الان یه تصمیم درست بگیر به نظرم 😕😕 

تازه امسال درگیر کنکورم هستی ؟ نه ؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی تو کارام فضولی میکنه  هم شک دارم متاهل باشه نمیتونم بفهمم واقعیتو

منم ی دوس پسر سیریش داشتم هی ول کن نبود رک و راس گفتم دوست ندارم ازت بدم میاد یکی دیگه رو میخوام خیلی گریه کرد ولی تا گریه میکرد بیشتر حالم ازش بهم میخورد چیه مرد انقد خاله زنک اه اه

اهل کجا بودنت مهم نیست اهل و به جا بودنت مهم است.
2720
خیلی سیریییییشه ها خیلییییی بعد کافیه من بهش بگم بیا کات کنیم کلی دلیل میاره که اره تو تنوع طلبیو ...

این راهشو بلده

به حرفش گوش نکن بگو اره تنوع طلبم ب تو چه بای

خیلی سیریییییشه ها خیلییییی بعد کافیه من بهش بگم بیا کات کنیم کلی دلیل میاره که اره تو تنوع طلبیو ...

اگه شک داری متاهله که اصلا ی بار دیگم باش نحرف پسرا خودشون کم نامردی نمیکنن که ما عذاب وجدان بگیریم براشون بزار بره چشش دراد بابا

مثلا چطوری خاله زنکه؟

از ریز ترین جزییات زندگیم میپرسه 

مثلا دفعه ی پیش از ریز درامد بابام میپرسید یا تعداد واحدایی که داداشم پاس کرده ساعت ورود و خروج مامان بابام و.... داشتیم دنبال خونه میگشتیم مناطقیو ک گشتیم دونه به دونه باید براش میگفتم 

و کلا راجع ب همه چی نظر میده 

یه چی دیگم هس اینه که شک دارم متاهل باشه 

اکثرا شبا دوسه انلاین میشه و خانومارو خیلی خوب میشناسه و..

2714

ببین این احتمال وجود داره که این حرفارو بزنه که قشنگ با احساساتت بازی کنه تا تو به این رابطه ادامه بدی و موفقم شده  . به نظرم سریعتر خودتو خلاص کن ازش 

ببین اگر واقعا فکر میکنی که ته این دوستی جداییه و آیندت خراب میشه و ارزش نداره این دوستی هرچقدر بیشت ...

اره باید یه فکر ی کنم براش زودتر هم وابسته میشم هم زمانم میره ذهنم خیلی درگیره درس نمیتونم بخونم درست و حسابی  بله کنکوری ام هستم سال چهارممه قبول نشم بدبخت میشم

کم کم سرد شو باهاش پی تماشا سین نکن دیر جواب بده کم حرف شو اینجوری ک شدی ازت میپرسه چرا رفتارت اینجوریه بهش بگو فک کردم دیدم نمیتونم دیگه ادامه بدم و این حرفا بعد کات بعد بلاک

تیکر کنکورمه دعا کنید برام😍💪
2706