1676
1605

میخوام با دوست‌پسرم کات کنم 

یک سال و خورده ای باهم بودیم 

قبلش سر یه مسئله ای دعوامون شد گفتم بهترین فرصته الان کات کنم 

گفتم دیگه پیام نده

باز اومد پیام داد منم دلم سوخت جوابشو دادم دوباره شدیم مثه قبل  

گفت قول میدم دیگه ناراحتت نکنم داره مراعات میکنه همه چی اوکی باشه 

ولی الان بهونه ای ندارم واسه کات کردن

الان تقریبا رابطمون مثه قبله ولی نمیخوام دیگه باهم باشیم قبلش تصمیممو گرفته بودم   

چجوری کات کنم ؟ بنظرتون یهویی از همه جا بلاکش کنم خوبه؟

نمیخوام باهاش بحث کنم باز اعصابم میریزه بهم  

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1522

هیچ وقت تو در وایسی نمون دل سوزی نکن اگه واقعا دلت باهاش نیست و میبینی به دردت نمیخوره بهش بگو و کات کن از همه جام بلاک کن که نیاد دوباره خام حرفاش شی

کاربر ترکیده ام😑😒🤦🏻‍♀️
1665
هیچ وقت تو در وایسی نمون دل سوزی نکن اگه واقعا دلت باهاش نیست و میبینی به دردت نمیخوره بهش بگو و کات ...

بخدا بهش هر دفعه میگم ما به درد هم نمیخوریم هم تو اذیت میشی هم من  

میگه تو چی کار داری من دوست دارم بمونم تو رابطه اذیتم نمیشم 

باز پیام میده 

وای دختر قرار بود یه پیام خدافظی براش بنویسی و بعدم کلا حذفش کنی و دیلیت اکانتم خوبه . فکر نمیکردم هنوزم باهاش ادامه میدی 😕😕 

ترحم بدترین ضربه رو هم به اون میزنه که گفتی خیلی احساساتیه هم به خودت همش ذهنتو درگیر میکنه . به نظرم همین امروز تموم کن 

امروز اگر با حرف هایم کسی را خوشحال یا دلگرم کنم بهترین روز من است و اگر او را غمگین یا دلشکسته کنم بدترین روز من 💚💛  دوستان اگر نظری اینجا میدم که باعث ناراحتیتون میشه و توهین شده بهتون حتما بگید تا اصلاحش کنم . صرفا یکسری حرفا شوخیه پس برداشت بدی هم نکنید 😀💜                                                
خو الان ک قول داده دیگه باهاش باش دفعه بعد له محض اینکه تکرار کرد بلاک کن این جوری دلسوزیتم کمتره

الان چون بهش گفته بودم کافیه کوچیکترین حرکتی کنی تا برم شدیدا مواظب رفتاراشه هیچ بهونه ای ندارم 😐

چون تو هم جواب پیاماشو میدی اون حتما فکر میکنه دوسش داری و دوست داری باهاش حرف بزنی برای همون پیام میده همش 

امروز اگر با حرف هایم کسی را خوشحال یا دلگرم کنم بهترین روز من است و اگر او را غمگین یا دلشکسته کنم بدترین روز من 💚💛  دوستان اگر نظری اینجا میدم که باعث ناراحتیتون میشه و توهین شده بهتون حتما بگید تا اصلاحش کنم . صرفا یکسری حرفا شوخیه پس برداشت بدی هم نکنید 😀💜                                                
1645