2703
2553

اصلا کینه ای نیست.اصلا قهر نمیکنه.هر موقع من قهرم یا ناراحت همیشه خودش میاد پیشقدم میشه میگه خرتم عشقم😊ازم انتظار خونه ی مرتب نداره .وقتی از نامرتبی خونه میگم،میگه بی خیال بابا فدای سرت.بعدا با هم تمیز میکنیم

توی این هفت سال هیچ وققت انتظار تداشته صبحها پاشم براش صبحانه درست کنم .

بد غذا نیست اصلا ایراد نمیگیره

همیشه هم توی ایام عید و خرید لباس به فکر منو پسرمونه

برا خودش هیچی نمیخره

هر روز بغلم میکنه

☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺معمولا صبحها قبل رفتن توی خواب منو میبوسه

شبها قبل خوابم همینطور

هیچ وقت هیچ وقتم ازم انتظار نداشته براش کادو بخرم

قدیمیا راست میگفتن خوشبختت جار نزن یا از دونفر تعریف نکن شوهر بچه زود چشم میخورن واقعا یه چی میدونست ...

اره واقعا

مامانم همیشه بهم میگفت حتی اگه خوشبخت ترین زن عالم بودی پیش کسی نگو از خوبیای شوهرت شاید یکی شوهرش اون خوبی رو نداشته باشه یه لحظه تودلش بگه خوش به حالش

همون برات بسه تاازدماغت دربیاد...

اوایل قبول نداشتم ولی واقعا رسیدم به حرفش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خداروشکر ادم خوبیه . اما اواخر سر موضوعی بحث کردیم خونه خاله ام رفتن ممنوع کرده برام  برا ه؟ین هیچ چیز خوبی به ذهنم نمیاد بنویسم . از داره بدم میاد . دلم گرفته . با وجودی که خوبی های زیادی داره. اما حالا فعلا حال ندارم از خوبی هاشبگم . پس فک نکنین ادم بدی هست اما چه کنم دلم ازش گرفته تنها کسی که تو این کشور دارم خاله ام هس و بس . اونم سر یه موضوع احمقانه رفتن به خونه خالمو ممنوع کرده  و خالم که شوهر نداره تقریب دو سال بیوه شده بیچاره . تنهاس با یه پدر و مادر پیر و یه بچه 14سال و یه دختر 12 سال دلم تنگشونه😭

خیلی وقت بود که میومدم نینی سایت حتی اوایل سال 97 هم ثبت نام کرده بودم ولی نمیدونم چرا کار بریم یهو ترکید . خلاصه مجبور شدم دوباره ثبت کنم ....اینو گفتم که نگید ندید بدید تازه عضو شده حالا اومده نظر هم میده ....😏
2720
اره واقعا مامانم همیشه بهم میگفت حتی اگه خوشبخت ترین زن عالم بودی پیش کسی نگو از خوبیای شوهرت شاید ...

بله درسته . منم تجربه دارم 

خیلی وقت بود که میومدم نینی سایت حتی اوایل سال 97 هم ثبت نام کرده بودم ولی نمیدونم چرا کار بریم یهو ترکید . خلاصه مجبور شدم دوباره ثبت کنم ....اینو گفتم که نگید ندید بدید تازه عضو شده حالا اومده نظر هم میده ....😏

یکی دیگه از اخلاق های خوبش اینکه وقتی مریضم توی سرماخوردگی یا پربودی اصلا نمیزاره کار کنم

یا غذا درست کنم.سریع میبره دکتر و هی از بیرون غذا میاره

الان یه مدتیه که خودم براش صبحانه درست میکنم

دفعه اول که بیدار شد دید از ذوق پای منو بوسید😊😋بعد هی تشکر میکرد

الانم میگه راضی نیستم از خوابت بزنی دردت به جونم

والله ۲ هفته پیش مادرشوهرم فرمودن ک فکر نکنم هیچکس اندازه فلانی (همسربنده) زنشو دوست داشته باشه 

به ۱ هفته نکشید فهمیدم با همکار خانومش بیشتر از یه همکار داره رفتار میکنه 🙄🙄🙄🙄🙄

منم قهر کردم رفتم 

اخرم زیره بار نرفت ک نرفت 

ولی خب حتی شماره ی اون طرفم حذف کرد ولی من دیگه دلم باهاش صاف نشد ک نشد 😏😏😏

اون طرف هنوزم پاپیچش میشه خاک تو سره بعضی هرزه ها کنن 

واقعا معنیه زنه هرزه رو فهمیدم 😶😶😶

ای هیچ بر هیچ مپیچ ...😔😔😔
2714
دوست داره تموم چیزای خوب دنیا مال من باشه ، از هر چیزی بهترینش و برای من جدا میکنه ، هر کاری میکنه ت ...

دقیقا مث همسرم😊

خدانگهشون داره

من بلوچم   زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم ایران  مکران بلوچستاااان 😍افتخارم اهل سنتم😍داداشای عزیزم خیییییلی زود رفتین هنوز باورندارم رفتنتونو هنوزم از  گوشه گوشه خونم صدای خنده هاتونو میشنوم باورندارم دگه نیستین تا باهم کل کل کنیم بعد تو کی بگم خودشیفته به کی بگم هندونه نزار برام سنگینن و... آخ خدایا راضیم برضایت کاری بجز صبر نداریم خیالم  راحته اونجا جاتون خوبه آخه شما خییلی خوب بودین حافظ قران و... بودین  مطمعنم خدا خلاف وعده نمیکنه الهی جاتون بهشت برین باشه  ......دعا میکنم خدا به هیییچ کی داغ عزیز نده اونم دوتا باهم 
اصلا کینه ای نیست.اصلا قهر نمیکنه.هر موقع من قهرم یا ناراحت همیشه خودش میاد پیشقدم میشه میگه خرتم عش ...

ببین شوهر منم دقیقا همیناست و حتی بهتر، فقط دل نگرونیم ازینه که اگر بچه بیاد بازم دوسم داره یا بچه جدایی میندازه بین مون؟ نکنه عاشق اون بشه و منو ول کنه،، شوهرت بعد بچه همچنان توجهش بهت بود؟ 

ما در جوار یکدیگر زندگی می کنیم، پس اولین مقصود ما در زندگی این است که به یکدیگر محبت کنیم و اگر نمی توانیم دست کم دیگران را آزار ندهیم. نظراتمان را به همدیگر تحمیل نکنیم.

خیلی مهربونه.به خاطر بارداریم تقریبا همه کارهای خونه رو خودش میکنه

مسئولیت پذیریش خیلی خوبه.دیروز یه ماشین زد پشت ماشین ما.مقصرم اون ماشینه بود.ولی همسرم همش از من معذرت خواهی میکرد که این اتفاق باعث شده بترسم

دوبار لغو کاربری شدم.به خاطر حرف انتقادی 😏باردار شدم باز برگشتم  

خیلی سرش شلوغه منم همش باهاش دعوا میکنم شبش کلی خرت و پرتای ک من دوس دارم واسم میخره

همیشه هوامو داره..‌هیچ  وقت جلو‌خانوادش کوچیکم نکرد همیشع پیش خانوادش پشتم بوده😍طرفداریمو‌میکنه😂چون اگ‌نکنه بابد بیرون بخابه😂😂فداش بشم 

بدون اینه بعش بگم پول ماهانه یا زود ب زچد میزنه ب کارتم عاشق این کارشم ووووو کلی خوبیای دیگه هیچ بدی ازش ندیدم خداروشکر 

با همه خستگیاش حواسش بهم هست و حالم وقتی خوب نیس پیشنهادهای مختلف میده که حالمو خوب کنه. همیشه بغلش برام  بازه دستمو میبوسه وقتی براش کار انجام میدم و میگه وظیفت نیست لطف میکنی.

البته فک نکنید همه زندگی ایناست روزهای سخت و بدم زیاد داشتیم ولی تو روزهای خوب کاری کرده که بگم این آدم ارزشش رو داره، منم براش اونقدر خوب بودم که هرچقدر سختی ها دورمون کرده باز برگشته و ادامه دادیم باهم.

خدا رو شکر.

یه بارداری پوچ و سقط از سرم گذشت؛ و دوباره یه سقط خودبه خودی، دعا کنید منم لایق مادر شدن باشم...
2706