1662
1605
کار خوبی میکنی.ولی من اگه نگم واگه کسی توهین کنه بخ خودم یا کس دیگه ۴تا درشت بهش نچسبونم قلبم اروم ن ...

اگه مستقیم به خودم كسی توهین كنه جواب میدم ولی خیلی كم پیش اومده اینجوری 

شكر نعمت نعمتت افزون كند. خدایا شكرت😍

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1660
ماشالا ماشالا من هفت ساله نتركیدم میدونی چرا تا میخوام جوگیر بشم یه نظر خطرناك بدم سریع تاپیكو ترك م ...

خب من دلم نمیاد .میگم اگه نگم شابد هیچوقت مثلا تو این مورد اون کاربر متوجه اشتباهش نشه .چون خودمو اینجا کمک کردن خانوما .دلم نمیاد

فقط خدا 
1668
😕😕😕نترس لولو نیست خالست☻☻

😂😂😂😂

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟🤔.                                     +شاش!😂                                             اگه نظرت مخالف نظر من ریپ نکن😏😏😏این نظر منه..دلم میخواد به تو هم ربطی نداره😒😒😒             بچه ها یه تاپیک دارم در مورد «کرونا»یه دعا خیلی کوتاهه..واسه جلوگیری از بیماری های صعب العلاج..دوست داشتین بخونین😍                             میگم نمیشه کرونا بشینه خونه، ما بریم بیرون 😭 آخه حوصلمون سررفته
چرا این استیکر سیاه و کوچولو هست؟ چطوری؟

نیستا😕😕

به سر آستین کارگری که دیوارت را میچیند و به تو می گوید،ارباب ...نخند!😢به راننده چاق اتوبوس😔...... به رفتگری که درگرمای تیر ماه کلاه پشمی به سر دارد😟 ....به پارگی ریز جوراب کسی در مجلسی😌......به اشتباه لفظی بازیگر نمایشی😞....نخند،نخند که دنیا ارزشش را ندارد که تو به خردترین رفتارهای نابجای آدمی بخندی!!….که هرگز نمیدانی چه دنیای بزرگ و پردردسری دارند!!!آدمهایی که هر کدام برای خود و خوانواده ای همه چیزو همه کسند🙃🙃!!آدمهایی که به خاطر روزیشان تقلا میکنن،بار میبرند،کهنه میپوشند،سرماو گرما میکشند،وگاهی خجالت هم میکشند،......خیلی ساده🎀🎀
1645