2703
2553
عنوان

بچه ها این راسته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 619 بازدید | 49 پست
ببین رفتم شوهر من ۲ساله توی این کاره اونوقت ۱سال بیمه بیکاری میگیره؟

درسته

خدایا بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم، بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم، بابت لحظات شادی که به یاد تو نبودم،بابت هر گره ای که به دست تو باز شد و من به شانس نسبت دادم،بابت هر گره ای که به دستم کور شد و من تو را مقصر دانستم،مـــرا ببـــخـش ….کمک کن تا بفهمم تو، کنار منی، نه روبروی من!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا میخواد بیاد بیرون اصلا    

من دیگه نمیخام بره چون شرایط کاریش سخته و شب بیداریش زیاد خسته شدم

۲شب درمیون ۶شب تا ۶صبح تاظهرم سر کلاس خسته شدم ماهی نهایت ۲۷۰۰ تومن میگیره

نه تفریحی نه جایی ۲شب تنهام خانوادم بزور بهم سر میزنن

برام دعا کنید.... حتی با یک صلوات...محتاج دعاتونم🙏خدایا چه بدست آورد آنکه تورا ازدست داد                            و چه از دست داد آنکه تو را بدست آورد؟                               ( امام حسین)
2456
درسته

من بچه دارم گفتن ۱سال و نیم میدن

برام دعا کنید.... حتی با یک صلوات...محتاج دعاتونم🙏خدایا چه بدست آورد آنکه تورا ازدست داد                            و چه از دست داد آنکه تو را بدست آورد؟                               ( امام حسین)
به نظرم بچسبه به کارش برادرشوهرم اومد بیرون  رفت یه کار آزاد زد  سریع مامور بیمه مچش رو ...

کارش که دولتی نیست خصوصیه

زمانی که کارفرما بیرون میکنه شما میتونی یا بری جای دیگه کار کنی با همون سنوات سابقه یا بیمه بیکاری ب ...

برای کسانی که زیر 60سال هستن بخان بازنشستگی زودتر از موعد بگیرن نمیشه؟ باید بازخرید کنن؟ توصیح میدی لطفا

2714

دوستان من خبرو خوندم میگن با مزایا زیر ۲۸۰۰ نمیگیرن!

یعنی خاک تو سرشون.همین

برای کسانی که زیر 60سال هستن بخان بازنشستگی زودتر از موعد بگیرن نمیشه؟ باید بازخرید کنن؟ توصیح میدی ...

بستگی به سنوات کار و نوع شغل داره

تو حالت عادی زیر ۶۰ سال اگر ۲۸ سال سابقه داشته باشن میتونن ۲ سال اخر رو زودتر از موعد تقاضای بازنشستگی بدن، با تایید کارفرما و با میانگین حقوق ۲ سال آخر

بعد از بازنشستگی هم نمیتونن جایی کار کنن که بیمه بشن

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
زمانی که کارفرما بیرون میکنه شما میتونی یا بری جای دیگه کار کنی با همون سنوات سابقه یا بیمه بیکاری ب ...

عزیزم میدونم من خودم بیمه کار میکنم

حرف من اینه الان این اقا بخواد بیمه بیکاری بگیره باید از کارفرما شکایت کنه 

استارتر میگه شوهر من خودش میخواد بیاد بیرون دارن بیرونش نمیکنن

گروه نارنجی تاریخ شروع 1۴0۱,02,10 وزن 76,900                                 هدف 60                        ‌                          75,150🧡
ببین مدیرش هماهنگه گفته نامه میدم بهت اگ نمیداد نمیشد

اها اینجوری میتونه بیمه بیکاری بگیره

گروه نارنجی تاریخ شروع 1۴0۱,02,10 وزن 76,900                                 هدف 60                        ‌                          75,150🧡
عزیزم میدونم من خودم بیمه کار میکنم حرف من اینه الان این اقا بخواد بیمه بیکاری بگیره باید از کارفرم ...

گفت کارفرما باهاش هماهنگه نامه میده

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
گفت کارفرما باهاش هماهنگه نامه میده

الان دیدم

2706