2726
عنوان

بچه ها این راسته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 619 بازدید | 49 پست
خب اگ سال جدید پایه حقوقش ۲۸۰۰ باشه ۲ماهم بره؟همونو میگیره دیگه؟

اصلا شرایط گرفتن بیمه بیکاری میدونی چیه؟

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
اگه خودش از کار بیاد بیرون که حقوق بیکاری نمیدن

با مدیرش هماهنگه نامه بده

برام دعا کنید.... حتی با یک صلوات...محتاج دعاتونم🙏خدایا چه بدست آورد آنکه تورا ازدست داد                            و چه از دست داد آنکه تو را بدست آورد؟                               ( امام حسین)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی چی؟ خاهر منم حسایداره میگه ۱سال کار کنی ۶ماه تا ۱سال بهت تعلق میگیره البته بچه دارا ببشتر

عزیزم من تا جایی ک اطلاع دارم و چند تا از اطرافیانم خودشونو باز خرید کردن به تعداد سالی ک کار کردن 

من شوهر عمم بعد 25 سال خودشو بازخرید کرد اومد بیرون حقوق 25روزو میگیره

دولت همینجوری پول نمیده ک

گروه نارنجی تاریخ شروع 1۴0۱,02,10 وزن 76,900                                 هدف 60                        ‌                          75,150🧡
2728
به تعداد سالی که کار کرد تعلق میگیره  مثلا 10 سال سابقه کار بهش حقوق 10روز تعلق میگیره

مطمئنی؟ اون برای بازنشستگیه زودتر از موعده

بیمه بیکاری حقوق پایه تعلق میگیره ولی مدتش فرق داره

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
هنوز تصویب نشده  فقط اعلام کردن حداقل 2سال طول میکشه تا تایید کنن

سال آخر دولته شاید بخاطر خوشایندیه مردم تصویب کنن

برام دعا کنید.... حتی با یک صلوات...محتاج دعاتونم🙏خدایا چه بدست آورد آنکه تورا ازدست داد                            و چه از دست داد آنکه تو را بدست آورد؟                               ( امام حسین)
عزیزم من تا جایی ک اطلاع دارم و چند تا از اطرافیانم خودشونو باز خرید کردن به تعداد سالی ک کار کردن&n ...

بازخرید فرق داره با بیمه بیکاری

مطمئنی؟ اون برای بازنشستگیه زودتر از موعده بیمه بیکاری حقوق پایه تعلق میگیره ولی مدتش فرق داره

خب تا کارفرما بیرون نکنه ک بیمه بیکاری تعلق نمیگیره.میگه شوهرم میخواد خودش بیاد بیرون این میشه بازنشتگی زودتر از موعد دیگه😐

گروه نارنجی تاریخ شروع 1۴0۱,02,10 وزن 76,900                                 هدف 60                        ‌                          75,150🧡
خب تا کارفرما بیرون نکنه ک بیمه بیکاری تعلق نمیگیره.میگه شوهرم میخواد خودش بیاد بیرون این میشه بازنش ...

زمانی که کارفرما بیرون میکنه شما میتونی یا بری جای دیگه کار کنی با همون سنوات سابقه یا بیمه بیکاری بگیری تا مدت محدود که اونم جز سابقه کار محسوب میشه

بازخرید یعنی شما کل سنوات کاریت رو میخری و جای دیگه بخوای کار کنی دیگه با سابقه مخسوب نمیشی و بیمه بهت تعلق نمیگیره

بازنشستگی زودتر از موعد هم برای بالای ۶۰ سال و کسایی که ۲۸ سال کار کردن میخوان دو سال اخرو زودتر بازنشسته بشن

https://kitset.ir/financial/calculation-unemployment-insurance-salary#result برو تو این سایتی که ل ...

ببین رفتم شوهر من ۲ساله توی این کاره اونوقت ۱سال بیمه بیکاری میگیره؟

اگر این شرایط باشه بله  همون ۲۸۰۰

۲سال کار کرده

خب تا کارفرما بیرون نکنه ک بیمه بیکاری تعلق نمیگیره.میگه شوهرم میخواد خودش بیاد بیرون این میشه بازنش ...

ببین مدیرش هماهنگه گفته نامه میدم بهت اگ نمیداد نمیشد

2706