2703
2553
عنوان

بچه ها این راسته؟

619 بازدید | 49 پست

گفتن پایه حقوق از سال جدید میشه ۲۸۰۰ تومن الی ۳تومن؟

ی سوال دیگه اگ همسرم ۲ماه از سال جدید گذشته بخاد بیاد بیرون از سرکارش برای بیمه و حقوق بیکاری همین مقدار پایه حقوق تعلق میگیره یعنی ۲۸۰۰ تومن یا کمتر؟

لطفا جواب بدید خداخیرتون بده.

برام دعا کنید.... حتی با یک صلوات...محتاج دعاتونم🙏خدایا چه بدست آورد آنکه تورا ازدست داد                            و چه از دست داد آنکه تو را بدست آورد؟                               ( امام حسین)

کی حقوق ۸۰ درصد اضافه شد که دفعه دوم باشه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کی حقوق ۸۰ درصد اضافه شد که دفعه دوم باشه

آخه میگن اخبار اعلام کرده ۲نفرم بهم گفته؟

برام دعا کنید.... حتی با یک صلوات...محتاج دعاتونم🙏خدایا چه بدست آورد آنکه تورا ازدست داد                            و چه از دست داد آنکه تو را بدست آورد؟                               ( امام حسین)
2720

طبق آخرین پایه حقوقی که داشته میگیره

خدایا بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم، بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم، بابت لحظات شادی که به یاد تو نبودم،بابت هر گره ای که به دست تو باز شد و من به شانس نسبت دادم،بابت هر گره ای که به دستم کور شد و من تو را مقصر دانستم،مـــرا ببـــخـش ….کمک کن تا بفهمم تو، کنار منی، نه روبروی من!

به تعداد سالی که کار کرد تعلق میگیره 

مثلا 10 سال سابقه کار بهش حقوق 10روز تعلق میگیره

گروه نارنجی تاریخ شروع 1۴0۱,02,10 وزن 76,900                                 هدف 60                        ‌                          75,150🧡
2714

من که حسابدار هستم تا این لحظه چنین چیزی ابلاغ نشده

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
طبق آخرین پایه حقوقی که داشته میگیره

خب اگ سال جدید پایه حقوقش ۲۸۰۰ باشه ۲ماهم بره؟همونو میگیره دیگه؟

https://kitset.ir/financial/calculation-unemployment-insurance-salary#result

برو تو این سایتی که لینکش رو گذاشتم برات محاسبه میکنه

خدایا بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم، بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم، بابت لحظات شادی که به یاد تو نبودم،بابت هر گره ای که به دست تو باز شد و من به شانس نسبت دادم،بابت هر گره ای که به دستم کور شد و من تو را مقصر دانستم،مـــرا ببـــخـش ….کمک کن تا بفهمم تو، کنار منی، نه روبروی من!

هنوز تصویب نشده 

فقط اعلام کردن حداقل 2سال طول میکشه تا تایید کنن

گروه نارنجی تاریخ شروع 1۴0۱,02,10 وزن 76,900                                 هدف 60                        ‌                          75,150🧡
خب اگ سال جدید پایه حقوقش ۲۸۰۰ باشه ۲ماهم بره؟همونو میگیره دیگه؟

فعلا گفتن احتمالا ۱۵ درصد افزایش. نهایتا بشه ۲۱۰۰!

به تعداد سالی که کار کرد تعلق میگیره  مثلا 10 سال سابقه کار بهش حقوق 10روز تعلق میگیره

یعنی چی؟

خاهر منم حسایداره میگه ۱سال کار کنی ۶ماه تا ۱سال بهت تعلق میگیره البته بچه دارا ببشتر

2706