2726
عنوان

خانمهای مشاور عالی در زمینه رفتار با خانواده شوهر بیایین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 178 بازدید | 32 پست
من مشاوره خانواده خوندم عزیزم از نظر من قطع رابطه نکن ولی خیلی سرد برخورد کن ،

یعنی چه جوری؟ وقتی نمیان میریم هم محل نمیدن کجا پاشم برم خونشون یا وقتی سلام هم نمیخواد بکنه من چقدر خودمو کوچک کنم؟؟؟ میخوام دیگه محلش ندم بفهمه حداقل سیب زمینی نیستیم که هرجور میخواد رفتار میکنه ...

به نسرتون اشتباهه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین عزیزم.باید باهرکس مثل خودش رفتار کرد... وقتی سردن و محل نمیدن چرا واسه تو اینقدر مهم هستن چرااینقدر بهشون فکرمیکنی چرا بیان یانیان واست مهمه ? رابطه ک.زوری نیست دوست ندارن باشما رابطه داشته باشن , شماهم  نرین دیگه ... 

اوناهی بی محلی میکنن ک بیخیالشون بشین ولی باز شما همونجوری ادامه میدین...  

منم یه جاری دارم خیلی خانم خوبیه ولی کلاباهمه سرده, رفت وآمدش فقط خونه مامانشه خب 

منم دقیقا دیدم چطوریه نه بهش زنگ میزنم ن خونش میرم نه کارش دارم, فقط درموارد ضروری  ,همدیگه رو ماهی یبارخونه مادرشوهر میبینم مثل دوتا دوست باهم حرف میزنیم ,هیچ مشکلی هم.باهم نداریم  ...همین

وقتی یکی سرده دیگه چرا میخوای بچسبی بهش....  ولش کن

آرزوهاتونو ب کسی نگین , بهشون نشون بدین ... 
2728
😊چشم  اخه تو این چند ساله اصلا کوچکترین روی خوشی ازشون ندیدم و فقط بی محلی و اخم ....خرصم گرف ...

فدا سرت اهمیت نده اونامیخوان حرص تورودربیارن توام بابی محلی حرص اونارودربیار😉تامام

دخترم معجزه خدا هست,خدانگهدار همه ی معجزه هاش باشه.
ازه عزیزم خوندمش ،خییییلی سرد باش باهاشون اگه یه جایی دعوتت کردن بهونه بیار نرو

ممنون عزیزم

نه بابا چه دعوتی عمرن اونا مارو دعوت کنن فقط چهارسال پیش همون روزکه من س۳ط کردم جاریم زنگ زد و دعوت کرد برا شام ....تمام که من احمق با اون حالم رفتم و بعدشم حسابی حالم خراب شد 

شاید چیزی تو گذشته ای که شما تو خانواده نبودی وجود داره که اینقد فاصله میگیره

مدلشه ..... البته یه حدس لحمقانه میزنم نمیدونم فقط یه احتمال احمقانه خودمه که ۱ در صد احتمال میدم این توقع داشته شوهر من خواهر اونو بگیره چون اینا دیگه از اون خانواده دختر نگرفتن این حرصش گرفته.... چون خواهرشم هم سن منه و هنوزم مجرده...

چرا انقد نگران قضاوت دیگرانی قطع رابطه کن اینهمه بی احترامی به خودت وخانوادت کافی نیست

از بچت عزیز ترن برات وقتی اینجوری مراسمای بچت رو بی ارزش حساب میکنن چه اصراری داری بازم آدم خوبه قصه باشی وقتی همسرتو بی احترام میکنن حتی یه دست دادن خشک وخالی رو دریغ میکنن توشون دنبال چی میگردی دختر. برا خودت وخانوادت ارزش قایل شو بزار بچتم یاد بگیره اول براخودش احترام قایل بشه نه دیگران

مهربونا واسه خونه دارشدنم صلوات میفرستین🌼🌸🌹
چرا انقد نگران قضاوت دیگرانی قطع رابطه کن اینهمه بی احترامی به خودت وخانوادت کافی نیست از بچت عزیز ...

درسته خیلی خودمو کوچک کردم براشون ....

وقتی زنگ زدم جاریم که دعوت کنم برا تولد انقدر سرد و خشک حرف زد در حد چهار کلمه اونم همون چهار کلمه هم به اجبار .... 

درسته خیلی خودمو کوچک کردم براشون .... وقتی زنگ زدم جاریم که دعوت کنم برا تولد انقدر سرد و خشک حرف ...

پس دیگه به خودت بیا حذفشون کن 

مهربونا واسه خونه دارشدنم صلوات میفرستین🌼🌸🌹
2706