2737
2739
😀😀😀 همه ی ما همینیم . من در خفا میزنم تو سرم ولی اگ یکی بهم گفت شکم داریا یا چاقی همونجا میندازمش ...

😂😂😂 خانومایباردار  ۹ ماهه رو دیدی؟ من واقعا شبیه اونام!!! اگه بهم بگه کسی خب راست گفته بنده ی خدا، احتمالا به شوخی فقط بهش میگم تو حسودی میکنی 😂

کیمیاگر شده ام ...
😂😂😂 خانومایباردار  ۹ ماهه رو دیدی؟ من واقعا شبیه اونام!!! اگه بهم بگه کسی خب راست گفته بنده ...

😂😂😂😂😂 ن من مقاومت میکنم 

فقط ی بار تو اوتوبوس یکی برام بلند شد گفت حامله این بشستین اون بار دلم برا مهربونی طرف سوخت نشستم 😑😑😑

میشه ازتون خواهش کنم برا اینکه بابام راضی ب ی کاری بشه برام صلوات بفرستید خیلییی محتاجم ممنونم 😍😘😗😔(سوالات در مورد حیوانات پاسخگوهستم)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

😂😂😂😂😂 ن من مقاومت میکنم  فقط ی بار تو اوتوبوس یکی برام بلند شد گفت حامله این بشستین اون ب ...

من رو هم خیلی اشتباه گرفتن حتی دوستانی که مثلا یکسال یا بیشتر من رو ندیدن... شما همیشه شکم داشتی؟

کیمیاگر شده ام ...
من رو هم خیلی اشتباه گرفتن حتی دوستانی که مثلا یکسال یا بیشتر من رو ندیدن... شما همیشه شکم داشتی؟

ن تقریبا ۱ ساله

میشه ازتون خواهش کنم برا اینکه بابام راضی ب ی کاری بشه برام صلوات بفرستید خیلییی محتاجم ممنونم 😍😘😗😔(سوالات در مورد حیوانات پاسخگوهستم)
2731
پس تو هم مثل من نداشتی و الان داری، من البته از خدود دو سال قبل شروع شد و الان این شدم 😬

واااای نکنه منم برسم ب ۹ ماه😲😲😲

۷۰ کیلو  دورش ۹۷

منم هشتاد با دور شکم صد  

یا مهدی ادرکنی،،،،اگه کرونا باعث رنجش خاطر و ازار خیلیا نشه تعطیلی و حقوق گرفتن معلمها براشون عذابه،،عزیزان وقتی شماها بچه هاتون رو نمیفرستین مدرسه از ترس کرونا معلمها برن بست بشینن که چی بشه!!!چرا اینقدر حقوقشون ازارتون میده بابا بخدا حقشونه،،از حق کسی دیگه نمیزنن که بدن به معلمها
2738
منم هشتاد با دور شکم صد    

قدت چنده 😢

قدت چنده 😢

۱۵۷

یا مهدی ادرکنی،،،،اگه کرونا باعث رنجش خاطر و ازار خیلیا نشه تعطیلی و حقوق گرفتن معلمها براشون عذابه،،عزیزان وقتی شماها بچه هاتون رو نمیفرستین مدرسه از ترس کرونا معلمها برن بست بشینن که چی بشه!!!چرا اینقدر حقوقشون ازارتون میده بابا بخدا حقشونه،،از حق کسی دیگه نمیزنن که بدن به معلمها
۱۵۷

😖😖😖😖😖 شما باشگاه رو امتحان کردی

😖😖😖😖😖 شما باشگاه رو امتحان کردی

نه بچم کوچیکه دست تنهام 

نه بچم کوچیکه دست تنهام 

خدا حفظش کنه  عزیزم 😍