1619
1605
عنوان

این لباس خوبه؟ + عکس

113584 بازدید | 543 پست

برای عروسی خواهرم میخوام بدوزم. زرشکی یا یشمی اش رو. چون عروسیش قاطیه میخوام به جای روسری و شال از این مدل بدوزم به نظرتون خوب میشه؟ 

اگر مدل لباس پوشیده که به درد عروسی نزدیک بخوره بهم بدین. چون تنها فرد محجبه ی خانواده هستم دلم میخواد لباسم خیلی شیک باشه که کمتر مورد تمسخر قرار بگیرم.

تعداد رای : 1882
نظرسنجی
لباسش خوبه ولی روسریش نه
456
24%
روسریش خوبه ولی لباسش نه
116
6%
دوتاش خوبه
459
24%
دوتاش بده
851
45%
براي مامان شدن منتظرا يه صلوات بفرستين لطفا 😘 (مخصوصا خواهرم)

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤

تغییر اساسی خانه ولی سریع و کم هزینه

کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون

1522

اینم بگم هیکلم مثل همین عکسه و همه چی بهم میاد. اونایی که میگن این مدل حجاب قشنگ نیست لطفا دلیلش رو بگن و اینکه از نظرشون چجوری خوبه؟ 

براي مامان شدن منتظرا يه صلوات بفرستين لطفا 😘 (مخصوصا خواهرم)

مگه عروسی 😐

"- تلخه... "                                                        +"چی؟"                                                          "لبخندت!"                                                              +"از کی تا حالا لبخندای منو مزه مزه میکنی!؟"               -"از وقتی که نتونستم نسبت به انحنای لبات بی تفاوت باشم."
8

لباس عروسه که😐

🏴🏳️💙❤️💚... امان از زبون! امان... کشنده ترین سلاحه،هم روحتو نابود می کنه و هم جسمتو! 💔💙❤️💚 هی تویی که داری امضامو می خونی! اره با خودتم، امیدوارم خیلی زود یه اتفاق خوب واست بیافته 😍🤗.                                        ❤️💙💚(من مطمئنم همه چیز همونطور می شه که می خوام) 😍😍💙💚❤️ 

مگه برا حجابم مسخرت میکنن 

یاد گرفتم که:  ۱-با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت باشد😏. ۲-با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه میکند😕. ۳-از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را به او تقدیم کنند باز از من بیزار خواهدبود 😑. ۴-تنهایی را به بودن در جمعی که به ان تعلق ندارم ترجیح دهم👌👌

توربانهای بهتری میتونی گیر بیلری عزیزم همین طور مدلای شیک تری

برای کسی ک میفهمد هیچ توضیحی لازم نیست.                  برای کسی ک نمیفهمد هر توضیحی اضافه است .                      آنانکه میفهمند عذاب میکشند.                                                انانکه نمیفهمند عذاب میدهند.                                              مهم نیست چ مدرکی دارید مهم آن است ک چ درکی دارین 
1620

هم کلاه حجاب و توربان های خیلی قشنگ تری هست،هم لباسای پوشیده.

از شهيد گرانقدر دکتر چمران پرسيدند تعهد بهتر است يا تخصص؟ وی در جواب گفت می‎گويند تقوا از تخصص لازم‎تر است، آن را می‎پذيرم. اما می‎گويم آن کس که تخصص ندارد و کاری را می‎پذيرد، بی‎تقواست.
1615