2726
عنوان

راهنمایی در مورد سفر به کیش

1480 بازدید | 18 پست

سلام دوستان.چند تا سوال داشتم الان هوای کیش چطوره؟ ایا نیاز هست لباس گرم ببرم؟ از جاهای دیدنیش کجاها ارزش داره برم؟

لطفا هر چی میدونید بگید میام میخونم.

ممنونم

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت

پارک آبی حتما برو

رستوران کوه سنگی ام برو 

فست فود توتی فروتی ام عالیه

الان هوا عالیه 

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
پارک آبی حتما برو رستوران کوه سنگی ام برو  فست فود توتی فروتی ام عالیه الان هوا عالیه

مرسی عزیزم.

قیمت ها چطوره اونجا؟

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
مرسی عزیزم. قیمت ها چطوره اونجا؟

گرون😅

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

ما اسفند ماه پارسال رفتیم خداییش هوا عاااالی بود بهاری بهاری واسه همین فکر کنم زمان مناسبی انتخاب کردین که برید لباس گرم هم فکر نکنم اصلا نیاز باشه 

در مورد گردش ها من به شخصه تفریحات پرهیجان دوست ندارم ولی شوهرم دوست داره 

غواصی دوست نداشتم 

ارتفاع رو دوست دارم ولی پاراسل همونی که با چتر میفرستنت هوا چون روی دریا بود حالم به هم خورد اون بالا همش 🤢منتظر بودم بریم پایین ولی شوهرم تنهایی داشت لذت میبرد 😐

ولی تا دلت بخواد اون یکی که اسمشو یادم رفته تیوپه روی آب با قایق می کشن خوشم اومد

اگر روحیه ت به موزه و جاهای این تیپی میخوره کاریز معرکه ست

نصفه شبها برنامه طنز دارن حتما یکی شونو برو ما گروه تی ان تی بود نمیدونم چی چی بود رفتیم با نمک بودن

هر جا برید رایگان ازتون عکس میگیرن اگر از عکستون خوشتون اومد میتونید بخرید خوشتون نیومد نمیخرید

عکس هایی که ازتون چاپ میکنن رو بگیرید یه کم گرون میگیرن ولی وقتی بیاید خونه حتی معمولیاش هم براتون جذابیت داره

من از باغ پرندگانش هم خییییلی خوشم اومد کلا روحیات من بیشتر به طبیعت برمیگرده مثلا مار پینتون رو بغل کردم

ولی شوهرم به هیچ عنوان حاضر نشد حتی دست بزنه اون بیشتر با این بازیه چیه روی‌ آب با کفش و قدرت شلنگ آب پرواز میکنن از اون لذت برد اسمش فک کنم فلای برد بود

در مورد کشتی برنامه هاشون اصلا جذابیت نداره و فوق العاده بی نمکن ولی موندن توی عرشه ش تجربه خیلی جذابیه 

من اسم همه جا رو فراموش کردم😂😂 یه قسمتی هست کشتی غرق شده یونانی هست جذابیت بصری زیبایی داره واقعا اونجا موتور سواری یا دوچرخه سواری فوق العاده لذت بخشه  دور جزیره رو میتونی با دوچرخه بری برگردی ولی انتخاب من و همسرم موتور بود خیلی خندیدیم دو تایی مسخره بازی درآوردیم 

شتر سواری هم تجربه جالبیه بد نیست امتحان کنین 

کلا سفر ارزونی نیست ولی به یه بار رفتن می ارزه

پس الکی چمدون بزرگ نبرم😉

سبک برو ولی چمدون کوچیک نبر که اگر خرید کردی جا داشته باشی من یه کوله چرخ دار کت رو خریدم ۵۰۰ تومن فوق العاده قیمتش مناسب بود 

یا فانتومی که شوهرم اون موقع ده میلیون خریده بود اونجا میدادن هفت میلیون ولی چون وسیله ایه که ممنوعیت پرواز داشت نمیشد خرید وگرنه خیلی مفت میدادن یا وسایل برقی رو با اختلاف قیمت زیادی نسبت به دیجی کالا میدادن

به ما گفته بودن همه چی گرونه برای خرید نرید ما هم همه وقتمون رو به تفریح گذروندیم سه ساعت مونده بود به پرواز گفتیم توی مسیره دیگه یه سر به یه مرکز خرید بزنیم وقت نشد خوب بگردیم یه ساعت توی مرکز خرید بودیم و اگر برمیگشتم عقب یه تایم بیشتری برای مرکز خرید میذاشتم

ما اسفند ماه پارسال رفتیم خداییش هوا عاااالی بود بهاری بهاری واسه همین فکر کنم زمان مناسبی انتخاب کر ...

عزیزم ممنون از راهنمایی کامل و جامع....بسیار عالی بود.پیامتونو حتما سیو میکنم و استفاده میکنم.

😍😍😍😍🤗

سبک برو ولی چمدون کوچیک نبر که اگر خرید کردی جا داشته باشی من یه کوله چرخ دار کت رو خریدم ۵۰۰ ت ...

والا همه میگن گرونیه همسرم میگه ولش کن بیشتر تفریح میکنیم.حالا که اینطوریه پس خرید هم میکنم

والا همه میگن گرونیه همسرم میگه ولش کن بیشتر تفریح میکنیم.حالا که اینطوریه پس خرید هم میکنم

ان شاالله سفرتون به خیر و خوشی باشه

والا به ما هم همینو گفته بودن ما کلا نمیخواستیم بریم مرکز خرید ولی وقتی رفتیم گفتیم بهتر بود فرصت میذاشتیم حداقل چند ساعت بیشتر توی مرکز خرید میموندیم خیلی هم پی خرید نباش حیفه واقعا وقتی میشه از قشنگی های کیش استفاده کرد پی خرید باشه آدم اگر وقت اضافه داشتین سر بزنین به مرکز خرید 

ولی مثل ما هم نباش که کلا یه ساعت توی مرکز خرید بمونین

بلیط ها رو میتونی اینترنتی بخری و از الان برنامه داشته باشی

اگر نه همین که رفتین بپرسین بعضی جاها واستون تور میذارن برنامه میچینن که کجاها برین قیمت ها رو با اینترنت چک کنین اگر ارزون تر بود بگیرین بلیط رو

بعضی تفریحات واستون ماشین میفرستن بیان دنبالتون ترجیحا اینا رو پیدا کنین همین که هزینه مسیر ندید کلی توی هزینه هاتون صرفه جویی میشه 

راستی پارک دلفین ها یادم رفت اونجام خوبه فقط توی شب چون فضای بازه اگر لباس نبرید سردتون میشه 

ان شاالله سفرتون به خیر و خوشی باشه والا به ما هم همینو گفته بودن ما کلا نمیخواستیم بریم مرکز خرید ...

مرسی ازت مهربون.بی نهایت ممنونم از وقتی که برام گذاشتی.حتما از راهنمایی هاتون استفاده میکنم😍😍

2706