2733
2739
عنوان

اگه معلم بودین زن معلم میشدین؟؟

275 بازدید | 36 پست

بچه ها چهرشم ب دلم ننشست ولی بچه خوبی بود بابام میگه قبول کن چیکارش کنم؟میگه ادم خوب کم شده همینو بچسب؟بعدشم میگه چرا هی خواستگار رد میکنی چی بگم بش؟

بعد اینکه سرما خورده بودم ۱دام کلفت شده بود بابام گف وقتی داشتی میحرفیدی صدات تا بیرون مسومد چقد غلدرانه میحرفیدی😐

*♦️*چن موضوع در یک تاپیک♦️

ذهنتو قشنگ کن دنیات قشنگ میشه😻🦄

اگه دوسش داشتم اره ب شغل ربطی نداره ها البته 

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ببین من معلمم ولی عمرا زن معلم بشم 

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
2738

من خودمم معلمم شوهرم ی ادم بیکار عاشقش شدم الان دارم جدامیشم پشیمونم ازازدواجم 

معلم بهتر طرف رو درک میکنه

{قیامت بی حسین غوغا ندارد،شفاعت بی حسین معنا ندارد،حسینی باش که در محشر نگویند،چرا پرونده‌ات امضاء ندارد}یاامام حسین
2706