2726

سلام خانما شبتون بخیر. من میخوام اگر عمری باشه ان شاالله برای عید امسال سفره هفت چین درست کنم. ولی ظرفهای مخصوص که سیر و سنجد و ... بذارم توشون ندارم. به نظرتون چطور میتونم همچین ظرفهایی درست کنم راهکاری بلدین؟ یا مثلا پیجی میشناسید که همچین ظرفهایی رو بفروشه(قیمتشون بالا نباشه مناسب باشه). اگر چیزی به ذهنتون میرسه راهنمایی کنید لطفا ممنون😍🌸

مِهرت اجازه داد كه مـــادر بخوانمت يا زهرا(س)❤لطفا برای سلامتی و تعجیل در ظهور امام زمان ارواحنا فداه صلوات بفرستید ممنونم🌸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیخاد بخرین خودتون درست کنین. اگه میخواین بهتون بگم

بله خودمم دوست دارم خودم درست کنم. اگر بگین ممنون میشم

مِهرت اجازه داد كه مـــادر بخوانمت يا زهرا(س)❤لطفا برای سلامتی و تعجیل در ظهور امام زمان ارواحنا فداه صلوات بفرستید ممنونم🌸
2728
خودتون طرف گلاسه ساده دارید تزیین کنید 

اینم خوبه👌

سفال خام من خودم پارسال کلی هفت سین فروختم.طراحی کردم روش و فروختم.😍

چجوری ؟ سفال خام چیه ؟ نتی فروختیش عزیزم  ؟

همه چیز درست میشه ؛ دقیقا ۳۲ ام همین ماه  ساعت ۲۵  :)  . ✓ بهتر است برگردیم به دوران جاهلیت اعراب و دخترانمان را زنده به گور کنیم ، دختران که خدای نکرده حق خندیدن و عاشق شدن را ندارند ... مالک اصلی بدن و روح آنها همان مردانی هستند که به اسم غیرت سر از تنشان جدا می کنند و دیگران آنها را تحسین میکنند ...کاش کسی بود که به مردها حالی میکرد تو چه پدر باشی چه شوهر ، صاحب هیچ کدام از اعضای بدن زن نیستی ، بجای او تصمیم نگیر ، بجای او فکر نکن ، بجای او حرف نزن ، بجای او زندگی نکن و چون زور بازوی بیشتری داری ،، نه عقل بیشتر!!، به او آسیب نزن ... ما همه انسانیم عهد بستیم که انسان باشیم... کاش آدمی را آدمیب بود . (غمگینم برای تمام دختران و زنان مظلوم دنیا 💔)

عزیزم جا تخم مرغ دیدی توسوپریا؟؟ از اونا چن تا بگیر بعد قیچی کن و دورش رو بانمد تزیین کن توش رو پوشال بزار و وسایلارو بچین دونه دونه و اکلیل بپاش روشون وپاپیون بزن

خیلی قشنگ میشه☺️

دعا کنین مستقل شیم از دست مادرشوهر خلاص شم🥺دلم خونه ای ک جهیزیمو بچینم میخاد
سفال خام من خودم پارسال کلی هفت سین فروختم.طراحی کردم روش و فروختم.😍

عزیزم منظورتون اینه خودم درست کنم؟ چجوری درست کنم؟

وای منم دقیقا تو همین فکرم  واقعا نمیدونم چجوری درست کنم ک قشنگ بشه امسال رنگ سفره هفت سین چ ...

مگه هر سال رنگ خاصی داره؟ اصلا نمیدونستم😄 

عزیزم جا تخم مرغ دیدی توسوپریا؟؟ از اونا چن تا بگیر بعد قیچی کن و دورش رو بانمد تزیین کن توش رو پوشا ...

عزیزم عکسی چیزی از این ایده ای که گفتین دارین؟ 

چجوری ؟ سفال خام چیه ؟ نتی فروختیش عزیزم  ؟

سفال خام خریدم یعنی بدون رنگ و لعاب چون رشتم گرافیکه بلدم طراحی کنم روش. با رنگ طرح میزدم و فروختم. بله اینترنتی😉

گلم عکسی چیزی از این ایده ای که گفتین دارین؟ 

ن عزیزم تو نت بزن میاره من پارسال درس کردم ولی عکس ندارم شرمنده

دعا کنین مستقل شیم از دست مادرشوهر خلاص شم🥺دلم خونه ای ک جهیزیمو بچینم میخاد
2706