2737
2739

اول ببخشید طولانیه . چون برام مهمه خواستم همه جریانو بدونید ... پس حتما  بخونید 

من مغازه املاک مسکن دارم  پدر ایشون یکی از مشتریامون هستن البته با پدر من کار میکرد   و چنتا ملک  تو محل ما دارن ک من براشون اجاره میدادم . تو این سالهای اخیر چون پدرشون سکته مغزی کردن ایشون کلا همه کارا رو میکرد و الان چند ساله با این دختر خانم دارم کار میکنم . البته چون سالهاست با هم کار میکنیم  ی جورایی با هم راحت بودیم و بگو بخند و شوخی هم داشتیم اما من همیشه حد نگه میداشتم و رابطمون ب دوستی نمیرسید تا اینکه هفته ی گذشته ایشون ب من گفتن ی زمینی تو کرج دارم و باهم بریم کارشناسی قیمت کنم و هم اینکه اگه شد روش کار کنم و بفروشمش خلاصه این شد ک زمین انچنان قیمتی نداشت اما ب واسطش بیشتر همو شناختیم . . 😎😍

واقعا دختریه که هم خیلی خوشگله و هم اینکه با شخصیت و با کلاسه  شاید تنها دختری بود ک من جذبش شدم برای همین چند روز بعد من ازشون خواستم ک  موضوع رو ب خانواده هامون انتقال بدیم و اگه شد تا قبل عید ب خواستگاریش برم . 

اما دیروز گفت میخام ی چیزیو بهت بگم ک باید بدونی..  گفت ک قبلا یبار ازدواج کرده و بعد ۴ . ۵ ماه جدا شده 😝☹ ....

البته خیلی توضیح داد ک پسره گولش زده بود و شیشه مصرف میکرده و این نمیدونسته و ازین حرفا کلا پسره درباره کارش و خانوادش دروغ بهش گفته بود و برای همین جدا شده .. 

من واقعا از همه لحاظ ازش خیلی خوشم اومده از طرفی این موضوع و رو نمیتونم حضمش کنم . تو این دو روز واقعا هنگم کلا موندم ک چیکا کنم .. ☹☹

فک کنید اگه برادرتون بود چ مشورتی بهش میدادید. 

منم جای داداشیتون☺☺

خوبی کردن ب بعضیا مثل اب دادن ب گل مصنوعیه خودتو خسته نکن ، رگ و ریشه نداره ...

شما همون پسر ابی که پروفایلش پنکه هس هستید؟

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدطولانی بود😱

وای🤣🤣🤣

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
2728

تحقیق میکردم...خیلی ریز بین میشدم...بعد اگه اوکی بود چشمامو میبستم وازدواج میکردیم

بعضی وقتا نصیحتی که به دیگران میکنی دقیقا همونیه که خودت باید بهش عمل کنی 😏😏منم تو تاپیک های جنجالی صدا کنید 😄
2738

من فقط میدونم اگر عاشق زیباییش شدی صد در صد براتون عادی میشه غیافش و اینکه اگر زیباتر و جذاب تر دیدین ممکنه دلتون بلرزه معیارتون رو بر اساس صرفا زیبایی قرار ندین ((:

دیوانه تر از خویش کسی می جستم ! دستم بگرفتند و به دستم دادند .

اگه دوسش داری باهاش ازدواج کن ولی مهم ترین مسیله اینه که خانوادت این موضوعو قبول کنن معمولا مادر پسرا قبول نمیکنن و فکر اینکه ازشون مخفی کنی رو هم نکن این موضوع اونقدر بزرگ نیست که بی خیال دختره شی به نظرم

2706