2733
2734
عنوان

رفتار زشت مامانم

2401 بازدید | 88 پست

مامانم و خواهرم یه روز خونه مامانم بودم ی رفتاری نشون دادن خیلی ناراحت شدم بابام‌نزاشت برم خونه

امروز صبح شوهرم از ایلام اومد گفت بیا بریم سری به مامان بابات بزنیم آخه شوهرم بخاطر کارش زیاد وقت نمیکنه بره جایی یعنی شاید بعد یکماه رفتیم باهم خونه بابام

خلاصه رفتیم اونجا مامانم خیلی خیلی سرد باهام رفتار کرد شوهرم آروم بهم گفت چیزی شده مامانت اینجوری برخورد میکنه؟؟گفتم نه مثل همیشست خلاصه حدود ساعت ۷ بود شوهرم گفت پاشیم بریم بابام گفت نه کجا برین بمونید برا شام شوهرم گفت دستون درد نکنه برم خونه منم صبح شیفتم بیمارستان بابام گفت اصلا نمیزارم برین یهو مامانم به بابام گفت اصرارشون نکن شاید کار دارن انقدر بهم برخورد رنگم مثل گچ شد تو راه یهو گریم گرفت مجبور شدم برا شوهرم تعریف کنم چیشده بعد بهم گفت یعنی خونوادت فکر میکنن چون شوهر کردی غریبه ای؟؟

فقط دارم میگم خدایا چرا من انقدر بی کس و تنهام؟؟

الانم رفته بیرون زنگ زدم بهش گفتم پاشو بیا خونه به شوخی گفت چیه قهر میکنی میری خونه بابات؟؟ تلفن و قطع کردم زنگ زد هی گفت بخدا شوخی کردم ولی میدونم تو دلش دیگه من و بی کس و کار حساب میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
الانم رفته بیرون زنگ زدم بهش گفتم پاشو بیا خونه به شوخی گفت چیه قهر میکنی میری خونه بابات؟؟ تلفن و ق ...

چه بچه ای که این حرفا رو به شوهرت میگی 

و چه بچه تری که به جای دلیل خواستن از مامانت رنگت مثل گچ میشه 

هیچ وقت فکر نکن خدا فراموشت کرده ،خدا به همه کس و همه چیز حواسش هست ❤️
2706