2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من یه خرده پشیمونم

طبیعی عمل کردم انقد طبیعیه که هیچ کس متوجه نمیشه عمل کردم😔

اینهمه هزینه کردم درد کشیدم اخرش هیچی یه هیچی

♦️نظره هرکسی برای خودش محترمه♦️                      🚫توهین و تمسخر فقط بخاطر نظر ممنوع 🚫
من یه خرده پشیمونم طبیعی عمل کردم انقد طبیعیه که هیچ کس متوجه نمیشه عمل کردم😔 اینهمه هزینه کردم د ...

اگه قشنگه خب خوبه حتما باید بفهمن عمل کردی 😐

فقط ب عشق پسرم زندم ♥️
2738
عمل کرد از دلش زده شد یبار دیگه عمل کرد خراب شد دماغش مث اینایی ک صورتش سوخته شد بعد چنسال رف عمل ک ...

خدا رحمتش کنه

جوون بود؟ 

♦️نظره هرکسی برای خودش محترمه♦️                      🚫توهین و تمسخر فقط بخاطر نظر ممنوع 🚫

من دوروزه عمل کردم از شدت کبودی دااارممم خفه میشممم خیلی بدهههه ولی اصلا درد نداشنم

اگه میشه با اون دل پاکت یه صلوات واسه حفظ آبروم بفرست ایشالا که آرزوهات خاطره شن عزیزم❤اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
عمل کرد از دلش زده شد یبار دیگه عمل کرد خراب شد دماغش مث اینایی ک صورتش سوخته شد بعد چنسال رف عمل ک ...

وای بنده خدا اگه تهران بود دکترشو بگو؟؟ 

حال خوب یعنی💞خدا کنارته وتو دلگرمی به بودنش💞💜عاشقتم خدا 💜
اگه قشنگه خب خوبه حتما باید بفهمن عمل کردی 😐

چی بگم اخه

شاید من کمی زیاده خواهم

ولی الانم راضیم

من دوروزه عمل کردم از شدت کبودی دااارممم خفه میشممم خیلی بدهههه ولی اصلا درد نداشنم

من از درد مردم ولی خیلیییی کم کبود شدم. 

فکر کنم دیگه 20 روزه بودم که اثری از کبودیم نبود

2706