2726
عنوان

لیزر موهای زائد

108 بازدید | 18 پست

سلام دوستان کسی تجربه منو داره؟ 

من آزمایش هورمونیم نرمال بود اما تخمدانام کمی تنبلی دارن 

سه جلسه لیزر رفتم پاهام خیلی خیلی کم مو دراومده اما زیر بغلم بعد جلسه سوم اول کرکی رشد کرد الان کاملا مشخصه موهاش کسی اینجور بوده که بعد سه جلسه رشد کنه موهاش؟ 

لطفا برای خوشبختی خواهرم و آرامش و سلامتی خانوادم یک صلوات بفرستید💚💚 خدایا شکرت💚💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اره من میریزه ولی سرماه همون اش و همون کاسه میخوام مجدد باز ازمایش بدم موهامم افتضاح زیاده دلم میخواد بمیرم

بافت انواع سیسمونی کیف،سبد،فرشینه،سبدکریر،صندل،زیربشقابی و... تریکو با قیمت مناسب وکیفیت بالا قابل شست وشو
اره ولی بهشون بگو ک این جلسه اینجوری شدی من جلسه هفتم اینجوری شدم

ممنونم

لطفا برای خوشبختی خواهرم و آرامش و سلامتی خانوادم یک صلوات بفرستید💚💚 خدایا شکرت💚💚
اره من میریزه ولی سرماه همون اش و همون کاسه میخوام مجدد باز ازمایش بدم موهامم افتضاح زیاده دلم میخوا ...

اا چرا؟ چند جلسه رفتی؟ 

چه دستگاه لیزری؟ 

اا چرا؟ چند جلسه رفتی؟  چه دستگاه لیزری؟

دو دوره دوتا دایود متفاوت که بدرد نخورد

الانم الکس کندلا که جوابدهی عالیه ولی در میان برای من 

بافت انواع سیسمونی کیف،سبد،فرشینه،سبدکریر،صندل،زیربشقابی و... تریکو با قیمت مناسب وکیفیت بالا قابل شست وشو
دو دوره دوتا دایود متفاوت که بدرد نخورد الانم الکس کندلا که جوابدهی عالیه ولی در میان برای من 

من الکس آپوچی پلاس 2019 میرم کلینیک مهرگان جردن هزینشم بالاتره خیلی از جاهای دیگه منم میترسم برگردن موها

دو دوره دوتا دایود متفاوت که بدرد نخورد الانم الکس کندلا که جوابدهی عالیه ولی در میان برای من 

ازمایش هورمونیت نرماله؟ 

من الکس آپوچی پلاس 2019 میرم کلینیک مهرگان جردن هزینشم بالاتره خیلی از جاهای دیگه منم میترسم برگردن ...

الکس کندلا بالاترین هست مشکل هورمونی رو چک کن با تخمدانا

ازمایش هورمونیت نرماله؟

تستسرون یکم بالا بود یه سال دارو خوردم نرمال شد الان باز میخوام ازمایش بدم

تستسرون یکم بالا بود یه سال دارو خوردم نرمال شد الان باز میخوام ازمایش بدم

من تازه یه ماهه ازمایش دادم کلا نرمال بود تستسترون و گرولاکتین و تیرویید و  fsh و  Lh و خلاصه همه نرمال بودن

من تازه یه ماهه ازمایش دادم کلا نرمال بود تستسترون و گرولاکتین و تیرویید و  fsh و  Lh و خل ...

سونو هم فقط زده بود تعدادی فولیکول نارس درپریفرال تخمدان که دکتر گفت با توجه به ازمایشت نمیشه گفت پلی کیستیک هستی اما کمی تنبلی تخمدان داری

من تازه یه ماهه ازمایش دادم کلا نرمال بود تستسترون و گرولاکتین و تیرویید و  fsh و  Lh و خل ...

خداروشکر تخمدونات چی

2706